פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הישראלי הזה לא מפסיק לשגע את אשתו בוואטסאפ עם הודעות מטופשות ומצחיקות

מאז תחילתו של עידן הטלפונים החכמים, השתנו לחלוטין חוקי המשחק בכל מה שקשור לניהול מערכת יחסים זוגיות מוצלחת. כאילו לא די בקושי הנלווה לניהול קשר זוגי בודד, כעת, בכל רגע נתון, בני זוג מנהלים 2 מערכות יחסים מקבילות – אחת במציאות והשנייה בוואטסאפ. ככה זה, החיים לוחצים, אין לנו זמן להרים טלפון ולכן עיקר התקשורת בין בני זוג בשעות שמחוץ לבית מתקיימת בוואטסאפ.

גם ניר יוגב, איש קבע ואב לשני ילדים מתוקים, מבלה חלק מזמנו בהקלדת הודעות לאשתו בנושאים בוערים שעל סדר היום בסוגיות מאוד מצחיקות שקשורות לרוב לילדים ומציגות את ההבדלים המשעשעים בגישה בין ניר לאשתו בפרטי, ובין גברים לנשים בכלל. באמצעות התגובות הקורעות שלו, מצליח ניר להטריל את אשתו פעם אחר ופעם, והיא מצידה לא נשארת חייבת ומפגינה גם היא חוש הומור משובח. התוצאה הסופית: דו קרב מילולי שאי אפשר לא להזדהות איתו וכמובן, לצחוק כהוגן, במיוחד אם יש לכם ילדים.

את צילומי המסך של השיחות עם אשתו מפרסם ניר בפייסבוק, והם הספיקו לצבור פופולריות רבה אחרי שפורסמו בכמה עמודים גדולים ביניהם “אבא פגום” ואחרים. אספנו עבורכם כמה תמונות נבחרות מתוך האלבום המלא, כולל כמה תמונות בונוס מתוך שיחות וואטסאפ של ניר עם המורה של הבת שלו. רוצים עוד? מוזמנים לעקוב אחרי ניר יוגב כאן.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

כל התמונות: ניר יוגב בפייסבוק

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...