פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אחרי שנים של ציפיה: נייקי חשפו את נעלי “בחזרה לעתיד” שיודעות לשרוך את עצמן

אתמול, קצת יותר מ-25 שנים אחרי שיצא לאקרנים, ציינו אתמול ברחבי העולם את ה-21 באוקטובר 2015, התאריך המדויק בו נחתו מרטי מקפליי ודוק בראון בעתיד בסרט הבלתי נשכח “בחזרה לעתיד 2”, שובר הקופות שנחשב עד היום לאחד מסרטי הקאלט הפופולאריים ביותר אי פעם.

בזמן שבאמצעי המדיה השונים עסקו בעיקר בניסיון לבדוק אלו מהתחזיות העתידניות שהופיעו בסרט התממשו ואיזה לא, ביצרנית הנעליים נייקי מצאו דרך מקורית במיוחד לחגוג את המאורע ואחרי שנים של ציפייה מצד מעריצי “בחזרה לעתיד”, השיקו אתמול באופן רשמי את המוצר העתידני הכי נחשק מתוך הסרט, נעלי Nike Air Mag שיודעות לשרוך את עצמן באופן אוטומטי, אותן נעל מרטי מקפליי בסרט המקורי.

הנעליים החדשות של נייק הן בעלות מראה זהה לחלוטין לנעליים המקורות, ומכילות מנגנון מכני חכם שיודע לשרוך את הנעלים ברגע שכף הרגל נכנסת לתוכן ומפעילה משקל על החלק האחורי של הנעל. בנוסף למנגנון האוטומטי, הוספו בנייקי גם שני כפתורים ידניים באמצעותם ניתן לשרוך את הנעל למקרה שהבטריות נגמרו. לא ממש עתידני, אבל עדין עושה את העבודה.

באופן טבעי וכדי להפוך את כל העסק הזה להרבה יותר פיקנטי ומרגש, בנייקי בחרו במייקל ג’יי פוקס, מי ששיחק את דמותו של מרטי מקפליי, להיות הראשון שינסה את הנעליים החדשות. הסרטון המתעד אותו נועל אותם בפעם הראשונה פורסם אתמול בחשבון הטוויטר של “העמותה לחקר הפרקינסון” אותה הקים מייקל ג’י פוקס לאחר שהתגלה אצלו פרקינסון בשנת 1991.

Watch Michael J. Fox try on the power-lacing Nike MAG for the first time. That sound!

via The Michael J. Fox Foundation for Parkinson’s Research

Posted by SoleCollector on Wednesday, October 21, 2015

 

אגב, כבר בשנת 2011 הוציאה נייק את הגרסה הראשונה של Nike Air Mag, אלא שהגרסה ההיא אמנם נראתה בדיוק כמו הנעליים המקוריות ועוררה באז גדול בקרב המעריצים, אבל לא כללה את פונקציית נעילת השרוכים האוטומטית. בנייק הבטיחו אז שבשנת 2015, לרגל חגיגות ה-21 באוקטובר, ישיקו את הדגם המחודש והמשופר ולחלוטין עמדו במילה שלהם.

אם אתם כבר מפנטזים על זוג נעלי אייר-מאג משלכם, כדאי שתעצרו כבר עכשיו. ממש כמו ב-2011, הדגם החדש יושק במהדורה מוגבלת בלבד כאשר כל היחידות צפויות להימכר במכירה פומבית עם תג מחיר שצפוי להגיע לאלפי ועשרות אלפי דולרים. לשם השוואה, הדגמים שיוצרו בשנת 2011 ולא כללו נעילת שרוכים אוטומטית, נמכרו במחיר התחלתי של 3500 דולר. כמו שאומרים, שיהיה לכולנו בהצלחה.

דרך: Gizmodo

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...