פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החתן שבר את היד 4 ימים לפני החתונה וזה מה שעשו החברים שלו בתגובה

כל זוג מאורס יודע שהתקופה הכי לחוצה וקריטית בתהליך ההכנות המייגעות לרגע הגדול מתרחשת בשבוע שלפני החתונה. אישורי הגעה, הסעות, סידורי ישיבה ועוד שלל פרטים קטנים מרגישים הם רק חלק מהמטרדים המציקים שמתנקזים כולם לימים האחרונים. המתח בעיצומו, ההתרגשות גואה ולשני בני הזוג יש שאיפה אחת משותפת: לעבור את ההכנות בשלום ולהגיע כבר לחופה בלי תקלות לא צפויות ושיבושים בדרך. בעוד מרבית הזוגות מצליחים לעמוד במשימה, אצל מרינה ומעין, זוג מאזור המרכז, העניינים הלכו קצת פחות חלק, אבל יצרו בסופו של דבר סיפור מקסים עם הפי אנד.

מרינה ומעין 32

4 ימים לפני החופה, החליט מעין לפקוד את אחד מחופי תל אביב כדי לנקות את הראש לקראת החתונה. הוא נכנס למים והשתכשך להנאתו, אלא שאז קרה הדבר הכי לא צפוי שאפשר לדמיין. גלשן רוח שהגיח משום מקום התרסק על מעין, ופגע בידו בעוצמה בעודו שוהה במים.

אחרי שידו התנפחה למימדים לא סטנדרטים, נסעו מעין ומרינה לבית החולים, שם בישרו לו הרופאים שהוא שבר את היד וגיבסו אותה לכל אורכה. אולם בהמשך, לאחר סדרת צילומים הוחלט לא להסתפק בגבס וכששעון החול מורה על פחות מ-3 ימים לחופה, נאלץ מעין לעבור ניתוח במסגרתו קובע השבר באמצעות פלטינה ו-6 ברגים שהושתלו בידו.

מעין יד שבורה

כצפוי, מצב הרוח של בני הזוג היה די שפוף, במיוחד לאור העובדה שהמטלות השגרתיות שבדרך כלל מאפיינות את שבוע החתונה התחלפו במשימה שנראתה כמעט בלתי אפשרית – לדחוף לתוך 72 שעות לו”ז צפוף במיוחד שכולל ניתוח, התאוששות מהירה, החלמה זריזה ואז קרחנה ברחבה. למרות ביש המזל שפקד אותם, החליטו השניים לא לתת לתקרית המבאסת להרוס להם את היום הגדול, שמרו על אופטימיות וולקחו את הכל ברוח טובה והרבה הומור עצמי.

ואכן, ממש כמו באגדות, סיפורים הכוללים בתוכם נסיך ונסיכה לא יכולים להסתיים בלי הפי אנד. מעין עבר את הניתוח, התאושש ושוחרר לביתו יום לפני החתונה.  במקביל, החברים של הזוג, שפתחו חמ”ל וואטסאפ מיוחד לאור המצב, העבירו לאורחים הנחיות התנהגות ברורות שכוללות בעיקר כלל ברזל אחד: לא קופצים על מעין במהלך החתונה ושומרים על רדיוס של מטר ממנו בכל רגע נתון. בנוסף, כדי לשמח את השניים, להזדהות איתם ולגרום להם לחייך, לצחוק ולהשאיר מאחוריהם את הימים הקשים שחוו לפני החתונה, ארגנה החבורה הפתעה משעשעת ומקורית למרינה ומעין ביום החתונה.

מרינה ומעין
צילום: LUZ-weddings.com

בבוקר החתונה, התארגנו החברים והחברות הרבים של בני הזוג, והגיעו כולם לחתונה כשהם חמושים, ממש כמו מעין, בתחבושת שמכסה את היד שלהם. האורחים שהגיעו לגן האירועים באזור השרון ולא היו מודעים לכל מה שהתרחש, חשבו בהתחלה שהגיעו בטעות לכנס של מחלקה שיקומית כלשהי לאור כמות האנשים שהסתובבו בין האורחים עם יד שבורה, אבל אחרי שהבינו את הנסיבות, לא יכלו שלא לצחוק מהמחווה המקסימה.

כמובן, גם מרינה ומעין התרגשו מהרעיון המקורי של החברים ורגע השיא נרשם במעמד החופה כאשר הרב עצמו, שהתלהב גם הוא מהמחזה הלא שגרתי, ביקש מכל החברים החבושים להרים את ידם לכבוד הזוג, בתמונה שללא ספק הפכה לתמונה החתונה.

מרינה ומעין 2
צילום: LUZ-weddings.com

IMG-20150613-WA0029

אגב, למקרה שתהיתם, וממקור ראשון, בזכות האנרגיות הטובות של האורחים, החברים והמשפחה, וגם בעזרת כמה טיפות של אופטלגין נוזלי לשיכוך הכאבים, החתונה המיוחדת של מרינה ומעין הייתה מדהימה, וגם הפלטינות והברגים החדשים אותם קיבל במתנה מבית החולים וולפסון, לא מנעו מהשניים להשתולל, לרקוד ולשמוח ולחוות את אחד הימים הכי מאושרים בחייהם. סוף טוב, הכל טוב. הנה עוד כמה תמונות של החברים החבושים ושל הזוג המתוק. מזל טוב!

החברים החבושים ובני הזוג חותמים על הכתובה

2015-10-20_0011
צילום: LUZ-weddings.com
מעיין מתפנק עם צ’ייסר אופטלגין
מרינה ומעין 3
צילום: LUZ-weddings.com

רגע לפני החופה

מרינה ומעין 13

תחבושת וטבעת

2015-10-20_0017
צילום: LUZ-weddings.com

לא רק היד נשברה

מרינה ומעין 4
צילום: LUZ-weddings.com

הסלואו המלכותי

מרינה ומעין 5
צילום: LUZ-weddings.com

ועוד כמה תמונות של מרינה ומעין עם החברים החבושים

מרינה ומעין 6
צילום: LUZ-weddings.com
מרינה ומעין 10
צילום: LUZ-weddings.com
מרינה ומעין 9
צילום: LUZ-weddings.com
מרינה ומעין 8
צילום: LUZ-weddings.com
מרינה ומעין 7
צילום: LUZ-weddings.com
מרינה ומעין 30
צילום: LUZ-weddings.com

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק של Luz weddings

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...