פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בעל עסק, יכול להיות שאתה עדין תקוע עם חשבוניות נייר?

יש לכם עסק ואתם עדין משתמשים בחשבוניות וקבלות מנייר? הגיע הזמן שלכם להתקדם ועכשיו. אתם יכולים להמשיך ולטעון שעבודה עם חשבוניות נייר היא מסודרת, פשוטה וקלה, אבל זה מפני שכנראה טרם התנסיתם במערכות של חשבוניות ממוחשבות שבאמת הופכות הפקה ושליחת חשבוניות לקלה מפעם.

קבלו 6 סיבות לעבור כבר מחר לחשבוניות ממוחשבות:

מישהו דואג פה לסדר

היתרון הגדול של המערכות הממוחשבות הוא הסדר הרב. כל המסמכים והקבלות מסודרים במקום אחד, בתיקיות וירטואליות נגישות ונוחות לשימוש. אין צורך להתעסק עם גיליונות של חשבוניות ויותר מכך, כל הכנסות העסק עליהן מונפקות החשבוניות הממוחשבות מרוכזים במקום אחד כך שגובה ההכנסות ברור, מסודר ומתעדכן באופן מיידי אחרי כל תשלום.

2

לך תסמוך על הצבי

אם אתם נותני שירות שלא רואים את הלקוחות שלכם לעיתים קרובות, סביר להניח שאתם מסתמכים על דואר ישראל למשלוח חשבוניות וזה כידוע, לא הגוף הכי אמין בעולם. קניית מעטפות, בולים, זמן הנסיעה לדואר וחוסר הוודאות לגבי הגעת המכתב ליעדו הן סיבות מספיק חזקות בפני עצמן כדי לעבור הלאה.

3

ירוק בלי מאמץ

ניירת, ניירת ועוד ניירת. העתק ללקוח, העתק לרו"ח ועוד העתק לאסוף הניירות שלכם.
כשאתם עובדים עם חשבוניות ממוחשבות, אתם מנפיקים חשבונית אחת ויחידה ושולחים אותה ללקוח במייל. שאר העותקים נשמרים באופן אוטומטי ובטוח ברשת וחוסכים לכם המון התעסקות ובזבוז של נייר. אם שמירה על אורח חיים ירוק היא משהו שמעסיק אתכם בחיי היום יום, אין שום סיבה שלא תכניסו אותו גם לעסק שלכם.

4

מושלם ללקוחות מבולגנים

יצא לכם שלקוח ביקש העתק נוסף של הקבלה כי היא הלכה לו לאיבוד? קרה לכם שההעתק ששלחתם בדואר הלך גם הוא לאיבוד? במערכות ממוחשבות זה לא קורה. ראשית רב הסיכויים שהחשבונית כבר שמורה ללקוח במייל בצורה מסודרת וגם אם לא, אתם יכולים לשלוח לו אחת כזו ישירות למייל ממש בקלות.

2141

פעולות סבוכות בלחיצת כפתור

לשכפל מסמכים, לשלוח מחדש, להדפיס מחדש, להפיק חשבוניות ללקוחות חוזרים, לשלוח את החשבוניות במהירות, לנהל את ההכנסות שלכם- זה אולי נשמע כמו הרבה עבודה אבל במערכות ממוחשבות אתם עושים את כל הפעולות האלה בלחיצה כפתור פשוטה.

pBOeQzN

זה ממש משתלם

תפעול פשוט ומהיר, חסכון בניירות, בולים, מעטפות ובעיקר חסכון בזמן שווים הרבה מאוד כסף. לרב שימוש בתוכנות ואתרים המעניקים שירותי חשבוניות ממוחשבות גובים דמי מנוי חודשיים נוחים מאוד ומשתלמים מאוד.

אז מה הסיבה שלכם לא לעבור כבר עכשיו לחשבוניות ממוחשבות?

מוגש באמצעות חברת Accountbook המאפשרת לכם להפיק חשבוניות בקלות וביעילות ובכך להקל על החיים שלכם בתור בעלי עסקים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...