פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה שהבחורה הזאת מסוגלת לעשות עם האופניים שלה יגרום ללסת שלכם ליפול לרצפה

בעוד מרבית האנשים השפויים משתמשים באופניים שלהם בכדי להגיע ממקום למקום, ויכולות האקסטרים שלהם מסתכמות בהרמת גלגל, נסיעה בלי ידיים או קפיצה מהמדרכה לכביש, יש כאלה שעבורם רכיבה על אופניים היא אמנות, וכשאנחנו אומרים אמנות, אנחנו מתכוונים לרכיבת אקסטרים מופרעת המנוגדת לכל חוקי הפיסיקה, כמותה אף פעם לא ראיתם.

ניקול פרייבורטובה, צעירה יפהפייה בת 21, היא מתעמלת אופניים המתמחה ברכיבה אמנותית, ספורט מהפנט ולא כל כך מוכר, המשלב בין התעמלות אמנותית, אקרובטיקה ורכיבה על אופניים. המתעמלת הצ'כית החלה את דרכה בענף כבר בגיל 7, אז קיבלה את זוג האופניים הראשון שלה, ומאז הספיקה לזכות 9 פעמים באליפויות צ'כיה וסלובקיה וקטפה לא מעט מדליות באליפויות אירופה ואליפויות עולם.


למרות ההישגים הגדולים והכישרון הרב שלה, עד לפני כשבוע הייתה ניקול ספורטאית אלמונית למדי, אלא שאז, סרטון שתיעד את התרגיל שביצעה באליפות אירופה ברכיבה אמנותית שנערכה לאחרונה באוסטריה פורסם בעמוד הפייסבוק שלה, והפך אותה בין לכוכבת רשת, עם 12 מיליון צפיות ומאות אלפי שיתופים ותגובות. כפי שתוכלו לראות, 14 שנות האימון של פרייבורטובה עשו את שלהן, והביצועים המטורפים שלה על האופניים ישאירו אתכם פעורי פה ויגרמו לכם להחזיק חזק את הכיסא עליו אתם יושבים. מדהים.

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק של ניקול

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...