איך להתאפר במראה טבעי?

מראה איפור טבעי יכול להתאים לנשים בטווח רחב של גילאים כי הוא מחמיא לתווי הפנים ומתכתב עם סגנונות לבוש שונים. במאמר הבא נביא את הדגשים המרכזיים לסגנון האיפור הזה ונבין מה עושים כדי לשמור עליו עמיד לאורך זמן

איפור טבעי קורץ לנשים רבות שרוצות להבליט את תווי הפנים שלהן. בעזרת איפור טבעי ניתן להשיג בדיוק את תשומת הלב הנדרשת באירועים חברתיים, אך מצד שני גם להימנע מהפרזה או מוחצנות. הבעיה היא שהדרך להתאפר באופן טבעי עלולה להיות מסובכת לא פחות מאשר כל סגנון איפור אחר, אלא אם עושים זאת בצורה הנכונה.

הדגש באיפור טבעי הוא על שימוש בצבעי ניוד. אלו גוונים שמתמזגים עם העור וזה עם זה, מה גם שניתן ליצור בעזרתם מראה טבעי בקלות ובמהירות. כמו כן, בשביל ליצור מראה טבעי צריך לבחור מוצרי איפור בעלי מרקמים קלים: אל מוצרים שלא מכבידים על העור ובעזרתם ניתן להגן על שכבת האפידרמיס.

להתאפר במראה טבעי
קרדיט: Pexels.com

כל חלק בפנים והמראה שמתאים לו

איפור טבעי נשען על התאמה בין המייקאפ לגוון וסוג העור. היות ולכל חלק בפנים גוון מעט שונה, צריך להתייחס לזה כאשר מתאפרים. ראשית, מומלץ לבחור מייקאפ בגימור טבעי עם רמת כיסוי בינונית בלבד. הטעות הנפוצה היא להגדיל את רמת הכיסוי, בעוד בפועל זה גורם לחוסר אחידות ולאיטום של שכבות העור העליונות. בנוסף, אפשר להשתמש בקרם BB שמשלב בין גוון עדין, לחות והגנה מהשמש.

שנית, חשוב לבחור מייקאפ לפי המאפיינים השונים של עור מעורב, יבש או שמן. בעלות עור מעורב צריכות מייקאפ נטול שומן, בעוד בעלות עור יבש יבחרו מייקאפ עם רמת גבוהה של לחות שתוסיף את החיוניות והחיות. מבחינה טכנית, הסוד הוא על הסתפקות בשכבה דקה כדי להימנע ממראה מתכתי ומזויף שעומד בסתירה למראה הטבעי והרצוי.

מה תפקיד המוצרים שיש לך בתיק האיפור?

נשים שרוצות להשיג מראה טבעי לא צריכות לוותר על היתרונות של כלי האיפור החדשים. למעשה, הדרך לשמור על האיפור עמיד לאורך זמן היא לשלב בין מייקאפ, ברונזר וסומק. ההבדל הוא שהמייקאפ אחראי על הברק הטבעי והמרקם, בעוד הברונזר מדמה מראה שזוף ובריא. לשם השוואה, תפקיד הסומק הוא לחקות את ההסמקה הטבעית ולכן תמצאי אותו בעיקר בגוונים של ורוד.

לבסוף, בשביל להתאפר במראה טבעי צריך גם להתייחס לאזור של העיניים והשפתיים. את העיניים כדאי לאפר עם צללית טבעית בגווני שמנת, שנהב או בז’ וכלל האצבע בשפתיים הוא כמו תמיד להיצמד לגוון המקורי ורק להעצים אותו קצת בעזרת ליפגלוס או ליפסטיק מועשר בלחות.

לסיכום, מראה טבעי דורש ממך למרוח בצורה עדינה ואחידה את המייקאפ ולהתייחס גם לגוון העור המקורי. מכאן והלאה הכל כבר תלוי בטעם האישי ובסגנון המועדף.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק