פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שמות לבנות בהשראת הקיץ

אנחנו חיים באקלים ים תיכוני ורוב הימים בישראל הם חמים ושטופי שמש. לכן, כאשר מחפשים שם לתינוקת שזה עתה נולדה או עוד לפני הלידה, ניתן לשאוב השראת מעונת הקיץ כדי לבחור שם מקורי ומרגש לתינוקת שמצטרפת למשפחה.

נכון, אולי הבייבי שהצטרפה למשפחה לא תבלה בחודשים הקרובים בים, ואם היא נולדה בקיץ לבטח היא תשהה בעיקר בבית הממוזג במהלך העונה החמה. יחד עם זאת, הקיץ והסמלים המוכרים של העונה החמה כמו ים, חופשות וטיולים, יכולים לשמש כהשראה לבחירת שמות לבנות. אגב, הקיץ יכול לשמש כהשראה לשם לתינוקת גם אם היא נולדה בעונה אחרת, כולל החורף.

Credit: Pixabay

שם שמתכתב עם העונה החמה

הקיץ מהווה חלק מרכזי בחיינו במדינת ישראל, לכולנו יש זיכרונות מתוקים במיוחד מטיולים, חופשות ובילויים בעונה החמה. לכן, לא מעט מהבנות שנולדו בעונת הקיץ מקבלות שמות המתכתבים עם עונה זו, יש את הבחירות הפופולריות שקשורות בעיקר למים ושמש, אך אפשר להיות מקוריים ולבחור שמות פחות נפוצים.

שמות בהשראת הים

חופי הים מהווים יעד מועדף כמקום הימלטות מהחום הכבד ומהלחות האיומה. בישראל יש רצועת חוף ארוכה עם חופי ים מסודרים וחופי ים שאינם מוכרזים. רוב הישראלים אוהבים לבלות בחופי הים במהלך העונה החמה, הבילוי בים מהווה חלק מתרבות הפנאי של רובנו, ולכולנו יש שפע חוויות מהים בקיץ, למשל מטקות, גלישת גלים, קרטיבים, אבטיח ועוד. אם אתם אוהבים את עונת הקיץ אתם יכולים לבחור שמות לבנות בהשראת הים כמו גל, גליה, גלית, אגם, אגמון, אדווה, ים, נחשול, חופית, ימית, צדף, אלמוג, סאני ועוד.

שמות לבנות בהשראת חופשת הקיץ

הקיץ מסמל יותר מהכול את החופש הגדול, וגם את עונת הטיולים והחופשות בארץ או בחו”ל. רוב הישראלים יוצאים לחופשה זוגית או משפחתית בעונת הקיץ, לכן ניתן לקבל השראה מחופשות בהם בילינו עם בן או בת הזוג, וניתן לבחור גם שם המתחבר לתחושות של חופש, הנאה, שחרור, שמחה וכדומה. בין השמות המתאימים לבנות בהשראה חופשת הקיץ – אור, גיל, אושר, יולי, ליאור ועוד.

אפשר להעניק שם מקורי בהשראת מקום אהוב בו בני הזוג בילו ונפשו, לכן לפני בחירת השם כדאי לפתוח את גלריית התמונות והאלבומים במחשב ובנייד, להיזכר במקומות בהם בני הזוג נפשו ובילו, ואפשר לבחור שם בהשראת חופשה ביעד מסוים כמו פריז או סיני. אם ההורים בוחרים שם לועזי כדאי לבדוק האם הוא מתאים לבנות בישראל וכיצד לכתוב אותו נכון בעברית.

לא חייבים להחתים פספורט כדי לבחור שם לתינוקת, ניתן לשאוב השראה גם ממקומות ומיעדים תיירותיים בארץ. כך לדוגמה אפשר לבחור שמות לבנות בהשראת מקומות פופולריים לטיול ולנפוש בישראל כמו כנרת, ירדן, ארבל, ערבה, אודם וכו’.

לא מעט הורים בוחרים שם לתינוקת בהשראת הטבע, החי והצמח, למשל שקד, לוטם, הדס, לילך, איילה, דפנה, ורד, דבורה, הדס, הדסה ועוד. אפשרות נוספת היא לבחור שמות בהשראת חודשי ומזלות הקיץ, בין האפשרויות הפופולריות ניתן למצוא שמות לבנות כמו ספיר, יולי, יוליה, רובי, יונית, אביה, תמוז, אופאל ועוד.

בחירת שם לתינוקת היא משימה מאתגרת לכל ההורים הנרגשים, במסע לבחירת השם יש לא מעט דיונים, ויכוחים והתלבטויות, לכן חשוב להתייחס בכובד ראש למשימה וכדאי לבחור שם המקובל ואהוב על יד שני ההורים, מאחר והשם ילווה את התינוקת לאורך חייה ויש לו משמעות רבה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...