הבחורה הזאת עלתה על טריק גאוני ופשוט שיעזור לכם לגזור לכלב ציפורניים

אם יש לכם או גידלתם בעבר כלבים אתם בטוח יודעים שאחת המשימות הבלתי אפשריות שיש בכל הנוגע לטיפול שלהם זה לקצוץ להם את הציפורניים. לא משנה איך תחביאו את קוצץ הציפורניים, ברגע שהכלב רואה את זה הוא מבין שמנסים לעשות לו משהו לא נעים, הוא כל הזמן זז, מושך את הרגל, נובח ובקיצור אללה איסטור, זאת מטלה לא פשוטה בכלל.

בחורה בשם לינדזי שלטון עלתה לאחרונה על טריק מצחיק פשוט וגאוני שיוכל לעזור לכם לקצוץ את הציפורניים של הכלב שלכם בקלות. הבחורה בת ה-27 שתקועה בתקופה הזאת בבית עם בן הזוג שלה והכלב, החליטה שהיא לא יוצאת עם הכלב לווטרינר בתקופה הזאת רק כדי שיקצצו לו את הציפורניים והיא תעשה את זה בעצמה.

כדי לגרום לכלב שלה לשכוח מהעובדה שהיא קוצצת לו ציפורניים היא עטפה על הראש שלה ניילון נצמד ומרחה על אזור המצח שכבה מכובדת של חמאת בוטנים, שהכלב שלה מסתבר אוהב במיוחד. כמו שתראו בעצמכם, הטריק הזה עבד באופן מושלם, הכלב היה עסוק בעיקר בללקק את חמאת בוטנים, לא פחד ולא שם לב בכלל שלינדזי קצצה לו את הציפורניים.

@linds.shelton Need help clipping your dogs nails? I gotchu. #dogsoftiktok #tiktokdogs #tiktokdiy #fyp #foryoupage #smallgestures ♬ original sound – Lindsey Shelton

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק