נשמע משתלם: אפליקציה מבוססת אודיו תפנק אתכם בהטבות ומתנות

לפני כשלוש שנים, החלה להציף את הרשת תופעה חדשה. אתרי הקופנים, המציעים הטבות ודילים שווים במגוון בתי עסק, צצו בזה אחר זה, ועם ישראל הפך, לפחות לתקופה מסוימת, לעם הקופונים. כעת כמתבקש, מגיע לישראל הדור הבא של עולם הקופונים, אם אפשר להגדיר זאת כך, בצורת אפליקציה מעניינת וחדשנית בשם MyCode המבצעת עליה לארץ הקודש.

סרטון ההשקה של האפליקציה מציג שלוש בחורות מתוקות, נוסעות ברכב ורוקדות לצלילי פס הקול של נוי אלוש, שאחראי גם על הקריאייטיב ביחד עם citymedia. מידי פעם מופיעה על המסך תמונה של מתנה, והבנות זוכות להפתעה כלשהי ברכב. מתחת לסרטון מופיעות הוראות צפייה: “הורידו את האפליקציה אליכם לאייפון או לאנדרואיד. הפעילו את האפליקציה ונגנו את הסרטון. תהנו”. צפייה ראשונית בסרטון באמת לא עשתה רושם מיוחד, אך לאחר מילוי ההוראות, הגיעה ההפתעה המעניינת.

אז מה בעצם עושה האפליקציה ואיך היא קשורה לסרטון? Mycode הוא קוד אודיו דיגיטלי המוטמע בשידור טלוויזיה, רדיו או בכל מערכת שמע אחרת. הקוד מאפשר לכל מי שברשותו האפליקציה, לקבל מסרים מיידית לתיבה האישית שלו באפליקציה, כאשר המשתמשים יכולים לקבוע ולסנן את תחומי העניין שלהם, כדי לקבל אך ורק מסרים אטרקטיביים עבורם. בנוסף, ניתן להגדיר בקלות מתי תרצו שהאפליקציה תפעל ברקע ומתי לא.

ועכשיו לחלק הכיפי. אתם הרי לא מאמינים שזה באמת עובד. הורידו את האפליקציה כאן. לאחר שפתחתם אותה, האזינו שוב לסרטון המופיע כאן בפוסט. בכל פעם שתופיע תמונת המתנה בסרטון, תישלח אליכם הטבה ישירות לאפליקציה. עדין לא משוכנעים? ליחצו כאן ותוכלו לבדוק את האפליקציה עם חמישה סרטונים נוספים בהם מושתל קוד האודיו.

כמובן, מדובר בטנולוגיה שעשויה להשפיע רבות על עולם הפרסום. דמיינו שאתם צופים בהישרדות, ואחת השורדות זוכה במקלחת. אתם צופים בה חופפת את הראש, ובו בעת מקבלים לנייד שובר הטבה לרכישת שמפו, או לחילופין, צופים בכוכב נולד, ותוך כדי הזיופים של המתמודדים מקבלים 50 אחוזי הנחה לשיעורי פיתוח קול. בהחלט פיתוח עם פוטנציאל גדול.

בשלב הנוכחי, עת השקת האפליקציה, כמות ההטבות מוגבלת ואני מניח שיקח זמן עד שכמות המפרסמים בה תגדל, אך ללא ספק שווה לכם להוריד אותה, להתנסות, ולהשאיר אותה, לפחות בראש שלכם, פתוחה ברקע. לכו תדעו, זה עוד עשוי להיות הלהיט הבא. קליק לעמוד הפייסבוק של MyCode.

תמונות מסך מתוך הגירסה האמריקאית של האפליקציה. 

לייק לפטריה בפייסבוק