פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גופיית הפוש-אפ לגברים שתהפוך אתכם למחוטבים בין רגע

תחילה נפתח בוידוי: כותב שורות אלה הוא שחיף. אני רזה מדי, לא מספיק שרירי, חולצות במידה שלי לכאורה, נראות עלי גדולות, וג'ינסים חדשים נופלים ממני כשאני ללא חגורה אחרי הפעם השניה או השלישית שאני לובש אותם.

זוגתי תמיד הפצירה בי לעשות ספורט ולפתח מעט את השרירים המנוונים שלי בכדי לקבל חזות מעט גברית ושרירית יותר, אך אין מה לעשות, ספורט שאינו כדורגל מנוגד לאידיאולוגיה שלי.

מוצר חדש ומהפכני (בערך) מבית החברה הבריטית Funkybod, מבטיח להפוך את הרזים מדי או השמנמנים מדי לשריריים ומחוטבים בתוך שישים שניות, או ליתר דיוק, הזמן שלוקח לכם להחליף חולצה.


מדובר בתחליף הגברי לחזיית הפוש אפ המרופדת הנשית, או אם תרצו "גופיית שרירים" אותה ניתן ללבוש מתחת לבגדים, ותגרום לכם להיראות רחבים ושריריים במידה, למרות שלא הרמתם משקולות או דברים כבדים מאז שעזרתם לאמא שלכם עם הקניות בפעם האחרונה.

החולצה המרופדת היא אמיתית לחלוטין ומצויידת ברפידות באזור החזה, הכתפיים ושרירי הידיים. היא צמודה לגוף כך שניתן ללבוש אותה מתחת לחולצה המכופתרת או כל חולצה אחרת, ובין רגע תהפכו להיות הגברים הכי לוהטים בחדר. פחות או יותר.

את החולצה ניתן לרכוש באתר החברה, ועבור התענוג הזה שלא ממש ישנה לכם את החיים אבל יגרום לכם להיראות מחוטבים יותר, תאצלו להיפטר מ-30 יורו, שהם כ-180 ש"ח.

before after

9 anigif_enhanced-buzz-6442-1382484359-18 anigif_enhanced-buzz-11027-1382485223-0

מקור: באזפיד

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...