גאוני: איך להתחיל עם בחורה באמצעות סירי של אייפון

סירי, העוזרת הוירטואלית של מחזיקי האייפון, יכולה להיות מאוד מעוליה במקרים רבים, במיוחד אם אין לכם בעיה לתקשר איתה באנגלית, אך האם היא מסוגלת לעזור לכם להשיג דייט?

כוכב היוטיוב ו’קוסם האהבה’ כפי שנוהגים לכנות אותו, סטיוארט אדג’, אותו כבר פגשנו במספר סרטונים מעולים בעבר כמו “קסם החולצה הורודה” המעולה ו“קסם הנשיקה והקלפים” המשעשע, נעזר באחת מחברותיו, ויחד יוצאים השניים לרחבי הקמפוס בכדי לבדוק את הסוגייה, בהצלחה רבה יש לומר.

השניים בוחרים את הקרבן, בחורים ובחורות אטרקטיביים, מתיישבים לידם ואז מבקשים עזרה מסירי: “סירי, איך אני אציע לבחור/ה היפה שיושב/ת לידי לצאת איתי?”. כמובן, הבחור או הבחורה נראים מובכים אך מוחמאים במיוחד, ומחייכים במבוכה.


אולם מה שמדהים במיוחד בסיפור הזה הוא שסירי אשכרה עוזרת להם בדרך מאוד יעילה. לאחר הבקשה של סטיוארט לעזרה, סירי מציעה לו: “האם תרצה שאנסה להתקשר לבחורה היפה שיושבת לידך?”. כמובן, סטיוארט משיב בחיוב, ולפתע, משומקום, הטלפון הנייד של הבחורה מתחיל לצלצל. הטריק המשוגע הזה עושה את העבודה, והבחורים והבחורות המופתעים כבר לא יכולים לסרב.

אתם ודאי מתים לדעת איך זה עובד. ובכן, על פי סטיוארט אדג’, ובניגוד למרבית הסרטונים שלו הכוללים קסמים, לא מדובר במקרה הזה בטריק כזה או אחר כי אם ביכולותיה האמיתיות של סירי. האם זה באמת עובד? אם יש לכם אייפון אתם מוזמנים לנסות בעצמכם ולדווח לנו, אנשי האנדרואיד.

סירי בנות 2סירי בנות 3

לייק לפטריה בפייסבוק