פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הישראלי הזה עבר דירה ומצא דרך קורעת להטריל את המובילים שלו

נראה שהאיחול הכי גרוע שבנאדם יכול לאחל לאוייבים הכי מרים שלו הוא "הלוואי שתצטרכו לעבור דירה". זה הדבר הכי מזעזע ולא כיפי שאפשר לעשות, החל מהרגע בו מקבלים את שיחת הטלפון מבעל הדירה על זה שהוא מעלה את שכר הדירה ב-500 שקל, דרך המעבר המייאש עצמו ועד השבוע הראשון בדירה החדשה בו מתנגבים עם נייר טואלט כי מי זוכר איפה לעזאזל ארזנו את המגבות. בקיצור, זוועה.

אבל יש בעולם הזה גם אנשים שיודעים להתמודד עם מעברי דירה בצורה קצת יותר מוצלחת והרבה יותר מצחיקה. כמו למשל אבי הרשקוביץ, שהחיים נתנו לו לימונים (מעבר דירה, דההה) והוא עשה מהם לימונדה (למרות שהוא לא זוכר איפה המסחטה). הרשקוביץ, קופירייטר וסופרוויזר קריאייטיב במקצועו, החליט להטריל את המובילים ששכר ולהדביק פתקים עם תיאורי תכולה קצת שונים על הארגזים שלו. כמה שונים? ובכן, זה תלוי מתי בפעם האחרונה ארזתם את כד האפר של סבא או את ערכת החוקן שלכם כשעברתם דירה.

באלבום התמונות הקורע שפרסם בפייסבוק וצבר כבר מעל 1,500 לייקים ויותר מ-150 שיתופים אבי מסביר: "לעבור דירה זה אחד מהדברים השנואים עליי. אז כדי שיהיה לי טיפה מצחיק…  החלטתי להשתעשע עם המובילים שהזמנתי ולהמציא תכולות מביכות לארגזים שלי". כאמור, כפי שתראו מיד, יצא לו ממש מצחיק. ומה באשר למובילים? הרשקוביץ מספר ש"הם לקחו את זה בכיף ובצחוקים, וגם ניסו להציץ בארגז התמונות הלא מצונזרות של סבתא".

אז ככה נראים הארגזים שהרשקוביץ הכין במיוחד למובילים שלו:

מעבר

מעבר2

מעבר3

מעבר4

מעבר5

מעבר6

מעבר7

מעבר8

מעבר9

קליק כאן לפוסט המלא בפרופיל הפייסבוק של אבי הרשקוביץ

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...