אמא ובת הופכות את עצמן לדמויות מוכרות מסרטי דיסני בסדרת תמונות מדהימה

חג פורים מתקרב אלינו בצעדי ענק ובעוד כשלושה שבועות, כמיטב המסורת, נוכל למצוא ברחובות אינסוף ילדות שמחופשות לנסיכות האהובות עליהן מסרטי דיסני. אולם, לא משנה עד כמה כל אחת מהן תשקיע בתחפושת שלה, היא כנראה לא תצליח לעשות את זה טוב כמו ליילה, ילדה מתוקה בת 7 שנעזרת באמה הצלמת כדי ליצור את תחפושות מופלאות של שלל דמויות מתוך סרטי הילדים של דיסני, וגם כמה דמויות אחרות.

הכל התחיל לפני כשנתיים כשקמיליה, אמא של ליילה וצלמת במקצועה, לקחה את ביתה לחנות של דיסני, קנתה לה שמלה של נסיכה ואז צילמה אותה. האם שמה לב שלמרות שביתה נורא ביישנית בדרך כלל, כשמפנים לעברה את המצלמה היא הופכת למשוחררת ופתוחה, ולכן אחרי שהשתיים צפו בתוצאה של הצילום הראשון הן החליטו לא לעצור שם ולהמשיך לסדרת צילומים שלמה.

את רוב השמלות והתחפושות המושקות השתיים תופרות בעצמן כשליילה מגלמת תמיד את דמות הנסיכה ואילו האם מתמקדת בדמויות המרושעות יותר. כמובן, כדי להשלים את התפאורה המהממת נעזרת קמיליה גם בקסמי הפוטושופ, וכפי שתוכלו לראות, התוצאה פשוט מרהיבה.

אספנו עבורכם 25 צילומים נבחרים של השתיים ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם המשותף שלהם שם הן ממשיכות לפרסם תמונות בתחפושות.

אולי תרצו לבדוק גם:

25 רעיונות מגניבים של תחפושות לנערות שיגנבו את ההצגה בכל מסיבת פורים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד תמונות: camilliacourts

לייק לפטריה בפייסבוק