5 פרסומות מעולות שיזכירו לכם למה אתם אוהבים את אמא

אז מטעמים קורקטיים רשמיים ולא ברורים שינו בארץ את מינוח יום האם ליום המשפחה בניגוד לארצות הברית ומדינות רבות נוספות בעולם בהן עדין נותנים כבוד למי שנאלצת לבלות בפועל בחדר הלידה. כך או כך, לעולם נזכור שהיום הזה שייך למישהי מאוד מיוחדת. המישהי הזאת היא – אמא שלנו (לא של כולנו, טיפשים! של כל אחד ואחת בנפרד. אלא אם כן אנחנו אחים. ואנחנו לא. נכון?)

אז אמא, הפוסט הבא מוקדש לך. מקווה שתאהבי (למרות שהסיכוי שתראי אותו הוא די נמוך). הנה 5 פרסומות מרגשות ומצחיקות לכבוד יום האם ובמיוחד בשבילך אמא שלי. אוהב אותך אמא!

אגב, אתם תוהים למה אנחנו מעלים את הפוסט הזה עכשיו כשיום האם היה לפני שלושה חודשים, אז כי היום יום האם בארה”ב ואם לא נעתיק מהשכנה השמנה ממערב אז ממי נעתיק? אל תענו.

גוגל “אמא, אני רוצה להודות לך”

גוגל יודעים לעשות את העבודה בכל הקשור לפרסום שירותים טכנולוגיים והפיכתם לאנושיים ומרגשים.  לוקחים כמה סרטוני יוטיוב מרגשים עם אמהות, מתבלים עם שיר קליט והופ קיבלנו פרסומת… נדושה? צפו ותשפטו בעצמכם.


skype  מאחדים משפחות

יש לנו זוג שעומד ללדת, יותר נכון אשה שעומדת ללדת ובעלה נמצא (משום מה) בסין. אז סקייפ איחדו אותם ברגע מרגש. למקרה שתהיתם למה יש יום האם ולא יום האב (איפה אבא שלכם היה כשנולדתם? אל תענו).


Virgin mobile הולכים על הקו המצחיק

ענקית התקשורת virgin mobile יצאה (תודה לאל) מהקו הרגשי הדביק ופינקה בסרטון פרסומת מצחיק בכיכובה של Susie Essman – קומיקאית, שחקנית, כותבת ובעלת עוד מגוון רחב של כשרונות. אל תדאגו גם אני לא הכרתי אותה לפני הסרטון הזה, אבל מסתבר שבארה”ב היא תופעה (או לפחות הייתה). אבל למי איכפת- תראו, זה מצחיק.

אה ולמקרה שמישהו לא הבין, התרגום של “I spent two hours a day for six months clenching my snapdragon with a rubber ball… הוא …אה טוב לא משנה. יצנזרו אותי במילא.


טוויטר

אז כפי שכבר הבנתם, שמורה אצלי חיבה יתרה כלפי סרטונים ו/או פרסומות אשר יוצאות מהקו המסרותי ופונות לכיוון הנועז יותר. אז טוויטר, שחייבים להודות – בדר”כ כושלים בפרסומות, לא פחדו הפעם  לסטות מהמסלול הקונפורמי והרגשני והלכו על משהו עם יותר פלפל (תודה לאל).


בונוס-  “אשכים אדירים”

זוכרים את החברה הקשורה רגשית יתר על המידה? אז גם היא רוצה למסור לכם משהו חשוב לכבוד יום האם. תהנו ותמיד תזכרו את המשפט הרוסי העתיק: תמיד תשמרו על הביצים שלכם קרובים לשק. האשכים.


באמצעות באזזפיד

יום האם

יום האם מצחיק

דידי הוא קופירייטר במשרד המיתוג RESPECT, רגשן יתר על המידה ושונא לכתוב על עצמו בגוף שלישי. הוא גם עוד כמה דברים אבללא שווה לציין אותם. הוא אלוף הארץ בפריזבי! הייתי חייב. כלומר הוא היה חייב.
דידי טוטנאור

לייק לפטריה בפייסבוק