פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קקי אקסטרים: זה כנראה תא השירותים הכי מפחיד בעולם

ביקור בשירותים ציבוריים, או בכל תא שירותים שאינו התא הפרט ישלכם מהבית, הוא לרוב לא חוויה כיפית במיוחד. ואולם, בעוד הצרות שלכם מסתכמות בבעיות פרטיות והגיינה, נייר טואלט שמרגיש כמו נייר זכוכית, או ריח לא נעים, יש כאלה שבאמת צריכים לשאת תפילה לפני שהם ניגשים לעשות קקי.

התמונה המשוגעת הזו, שפורסמה ברשת והפכה ויראלית, מציגה כמה אנשים שכנראה צריכים לסדר לעצם ביטוח חיים מורחב לפני שהם נכנסים לשירותים. מדובר בתא שירותים כימיים, וכאילו שלא די בכך שמלכתחילה מדובר בחוויה לא סימפטית,הוא מוצב על מנוף בגובה של 100 מטרים בערך מעל האדמה, וכמובן, אם זה לא מספיק מלחיץ, מוצב באלכסון ממש בקצה המנוף.

תא השירותים המפחיד הזה משמש את פועלי המנוף העוסקים בבניית האיצטדיון החדש של קבוצת הפוטבול מיניסוטה וייקינגס. כשחושבים על זה, למרות העובדה שהישיבה בתא השירותים הזה מצריכה חגורת בטיחות, מדובר בהחלט בפיתרון יעיל יותר מלרדת 30 קומות בכל פעם שצריך לשחרר את הסוגרים. כמובן, עבור הפועלים שמורגלים לשהות בגבהים האלה, מדובר בסה"כ בעוד ביקור בשירותים אבל עבורינו האנשים שמקפידים לבלות כמה שיותר קרוב לאדמה, המחשבה על ביצוע מספר שתיים בין שמיים לארץ היא דיי מטרידה, ובהחלט עשויה לגרום לעצירות.

ובתוך כך, קשה שלא לתת למוח המופרע שלנו להפליג בדמיון, ולחשוב מה היה קורה, חס וחלילה, במקרה של תא שירותים כזה שצונח לארץ. מי אמר צ'רנוביל?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...