פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אלה הן 10 הנשים הכי יפות בעולם על פי המדע

אומרים שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, וכשם שהפתגם הזה תופס בשלל תחומים בחיים כמו אוכל, מוזיקה, אמנות כדומה, הוא רלוונטי מאוד גם בכל מה שקשור בתפיסה שלנו לגבי היופי האנושי. אולם, למרות שהיופי הוא בעיני המתבונן, אי אפשר להתווכח עם העובדה שישנן נשים שעל היופי שלהן אין עוררין.

ד”ר ג’וליאן דה סילבה היא מנתחת פלסטית אשר ערכה מחקר מקיף במטרה להבין מה הם הגורמים המשפיעים על היופי בפניה של האישה. ד”ר דה סילבה ממפה באופן דיגיטלי את הפנים ומשתמשת בפרופורציה המתמטית של יחס הזהב או “הפרופורציה האלוהית” בשמה הנוסף, המשמשת גם באמנות ובאדריכלות.

כחלק מהמחקר שלה, גיבשה דה סילבה רשימה של 10 הנשים עם הפנים הכי יפות בתבל. על מנת להגיע לרשימה הכל כך מכובדת הזאת דה סילבה בדקה את תווי הפנים, הפרופורציות והסימטריה של הנשים המפורסמות והמוכרות ביותר בעולם והגיעה לתוצאה סופית מסקרנת במיוחד.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Julian De Silva MD MBBS (@drjuliandesilva) on

על פי דה סילבה ישנם 12 פרמטרים יסודיים שנלקחים בחשבון על מנת להגיע לפנים המושלמות, בין הפרמטרים נמדדים הסימטרייה והפרופורציה של השפתיים, האף, העיניים, הגבות, הסנטר, המצח, צורת הפנים ועוד.

בשקלול כלל הפרמטרים הללו, מי שקטפה את המקום הראשון במחקר וזכתה לתואר האישה היפה בעולם על פי פרופורציות הפנים וביחד להתאמה לחתך הזהב היא אמבר הרד, שחקנית הקולנוע האמריקאית בת ה-30 שכיכבה בסרטים כמו “מרדף עצבני”, “לעולם אל תיכנע” ועוד, ועד לא מזמן הייתה בת זוגו של השחקן ג’וני דפ.

 

View this post on Instagram

 

I’m so gay for Paris! #pride

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

את החמישייה הראשונה של הנשים היפות בעולם משלימות מיד אחריה קים קרדשיאן, קייט מוס, אמילי רטאייקאוסקי ואחותה למחצה של קים קרדשיאן,  קנדל ג’נר.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Julian De Silva MD MBBS (@drjuliandesilva) on

וזו תוצאת המחקר הסופית המדרגת את 10 הנשים היפות ביותר בעולם על פי שיעור ההתאמה של הפנים שלהן ליחס הזהב:

1. אמבר הרד (91.85%)

2. קים קרדשיאן (91.39%)

3. קייט מוס (91.06%)

4. אמילי רטאייקאוסקי (90.80%)

5. קנדל ג’נר (90.18%)

6. הלן מירן (89.93%)

7. סקרלט ג’והנסון (89.82%)

8. סלנה גומז (89.57%)

9. מרלין מונרו (89.41%)

10. ג’ניפר לורנס (89.24%)

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...