4 טיפים לשדרוג המשרד שלך

מבלה את רוב היום במשרד כמו כל שאר השכירים במדינה? כנראה שהגיע הזמן לשדרג אותו. החל מתאורה, דרך תמונות וקפה ועד פינת ישיבה – כך עושים זאת בצורה נכונה

שינויים קטנים במשרד יכולים לשפר בצורה דרמטית את ביצועי העובדים ולתרום גם למצב הרוח שלך כאשר אתה קם בבוקר. סביר להניח שגם אתה מבלה את רוב היום במשרד, אבל אולי לא תמיד יש לך זמן וכוח להחליף את העיצוב. זו טעות נפוצה שפוגעת במוטיבציה ואפשר להתגבר עליה בקלות בעזרת הטיפים הבאים:

החלף את התאורה

הכי קל לשדרג את המשרד באמצעות החלפת התאורה. בדוק איזו תאורה תשרת בצורה האידיאלית את הצרכים שלך, נסה להשקיע בתאורה איכותית שתמנע מאמץ של העיניים וכאבי ראש מיותרים ואל תשכח להשתמש גם בתאורה טבעית.

פתח וילון לעיתים קרובות ותן לקרני השמש לשטוף את המשרד כדי להאיר אותו. אם התאורה לא מספיקה, הוסף עוד כמה גופי תאורה כדי שתוכל לעבוד ביעילות גם בשעות אחר הצהריים והערב.

הוסף תמונות

האווירה במשרד מושפעת מהתמונות ומהעיצוב. כל אחד מעדיף לעצב את המשרד שלו בצורה שונה, אבל רק מעטים יסכימו לוותר לגמרי על תמונות של חברים, בני משפחה או אפילו חיות מחמד. הדבר החשוב הוא להיפטר מציוד מיותר ולהחליף אותו בתמונות מעודכנות.

תמונות אמורות לעשות לך טוב על הלב ולתת תחושה אישית גם למשרד שהיה פעם קר ומנוכר. חוץ מזה, את התמונות אתה יכול לתלות לבד ולא צריך להשקיע הרבה כסף ברכישה או מסגור שלהן.

רכוש מכונת קפה

עובד ממוצע מבלה חלק ניכר מיומו במשרד בשתיית קפה. לקפאין יש תפקיד חשוב במשרד והוא דורש ממך השקעה ותשומת לב. בכל רגע נתון תוכל למשל להחליט להחליף את המכונה הישנה והמסורבלת במכונת קפה חדשה.

אם אתה בעצמך מנהל משרד ועובדים, תוכל לקבל מהם פידבק חיובי באופן מיידי. לחילופין, אם אתה עובד במשרד אך לא הבעלים שלו עדיין שווה לך להשקיע במכונת קפה שתפנק אותך בשעות הקשות. היום כבר אפשר להשיג מכונת קפה למשרד במחירים נוחים וליהנות משירותי אספקה של קפסולות משובחות.

קנה פינת ישיבה

חברות הייטק וטכנולוגיה בכל רחבי העולם משקיעות מיליוני שקלים בהקצאת פינות ישיבה עבור העובדים. הן לא עושות זאת רק בשביל להעניק לעובדים תנאים טובים ולפתות אותם להישאר במשרד עד השעות הקטנות של הלילה, אלא גם כי זה חשוב לביצועים שלהם.

אין ספק לגבי ההשפעה של ריהוט משרדי על האווירה והתפוקה של עובדי המשרד. הדרך לשדרג את הריהוט היא לקנות פינת ישיבה ולתת לכל העובדים להשתמש בה בהפסקות הצהריים או בפגישות. פינת ישיבה מכניסה אווירה מודרנית למשרד ומרעננת עבור העובדים את השגרה השוחקת.

לייק לפטריה בפייסבוק