לגבר הסובל: כרית הכרבולים של AXE

בטח כבר שמעתם לא פעם ולא פעמיים על ה’אקס אפקט’, אותו אפקט אינפנטילי שמוצג לנו בשלל פרסומות מאותגרות שכלית של דאודורנט אקס, המציגות נשים ככאלה שתופסות גברים כאובייקט מיני, ואינן יכולות לשלוט בעצמן כאשר הן מריחות את ניחוח ה Axe שלו.

בפרסומת חדשה ומצחיקה באופן מפתיע, AXE מנסים לעזור לגברים האומללים שבחרו להשתמש בניחוחות שלהם, ומצאו את עצמם מסונגלים לבחורה שלא מוכנה להוריד מהם את הידיים, ורוצה להתכרבל איתם לנצח נצחים. האמת, שגם בלי קשר לאקס-אפקט, גברים רבים סובלים מחוסר היכולת לתפקד כאשר בת הזוג שלהם דורשת את מנת הצומי שלה, במיוחד כשהם מנסים לללכת לישון ובת זוגם מתכרבלת עמוק בתוך החזה שלהם, כאילו היו מזרן.

עוד בפטריה: 20 הפרסומות הכי משותפות של 2012

באקס, מסבירים לנו שהם מודעים לרמת הכרבולים הלא הגיונית שהדאודורנט שלהם גורם, ולכן המציאו תוספת מדליקה לערכת הדאודורנט שלהם, ‘כרית הבוקר של אחרי‘. הכרית המיוחדת של אקס תעזור לכם הגברים ברגעים הקשים בהם לא תוכלו עוד לשאת את עול הבחורה הצמודה אליכם. איך זה עובד?  מנפחים את הכרית,משתחררים באלגנטיות מאחיזתה של הבחורה, ומגניבים בזהירות את הכרית החלופית, מבלי שהאחרונה תשים לב. עוד בעיה כלל עולמית הגיעה לפתרונה. צפו בסרטון המשעשע.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק