אלימות בבית: המדריך להסתרת סימני האגרוף של בעלך

לורן לוק היא וידאו בלוגרית, המפרסמת הדרכות וידאו על איפור, ועל שימוש אפקטיבי במייק-אפ. זו גם הסיבה שהיא היתה הבחירה המושלמת להיות הדוברת של הקמפיין החדש 'Refuge' (מפלט), הקורא לנשים להפסיק להסתיר את סימני אלימות שמקורם בבבית.

הסרטון עלה בערוץ היוטיוב של לורן כמו כל סרטון הדרכה רגיל בערוץ שלה. בסרטון לוק מופיעה עם פנס בעין וסימני אלימות נוספים על פניה,  וללא הסבר על מדוע ולמה היא נראית כך, מתחילה להסביר כיצד אפשר להסתיר עם מייק-אפ כל מכה חדשה על הפנים. למשל, במידה ובעלך דחף אותך על שולחן הקפה, ניתן בעדינות למרוח שכבה על שכבה של מייק-אפ והסימן יעלם בין רגע. לסימנים באזור הצוואר אגב,  ניתן פשוט להשתמש בצעיף יפה.

בסיום ההסבר נשמע קול של דלת נסגרת. לוק נבהלת וסוגרת את המצלמה כאשר מיד לאחר מכן מופיע כיתוב: "65% מהנשים שסובלות מאלימות בבית, מסתירות את זה. אל תכסו את זה במייק אפ", עם קריאה לשתף את הסרטון הזה על מנת שנוכל אולי לעזור למישהי לדבר.

מדובר על קמפיין חסר בושה, הפונה ישירות לקהל היעד של הקמפיין, היות ובערוץ היוטיוב של לורן ישנם כמעט חצי מיליון משתמשים רשומים, רובן ככולן בחורות צעירות המחפשות טיפים לאיפור ושימוש במייק-אפ. כאמור, הסרטון עלה בערוץ היוטיוב של לורן כמו כל סרטון הדרכה אחר שהיא מעלה בכל שבוע, ובתוך יום הוא כבר חצה את 100,000 הצפיות ביוטיוב.

לייק לפטריה בפייסבוק