מגדל מציגה: כיף עושים רק אחרי הפנסיה

לכל אחד מאיתנו יש חלומות. אחד רוצה לעשות מליונים או לקנות וילה בקיסריה, השני חולם על כדור ארץ ירוק או שלום עולמי. כמובן ששלום עולמי הוא משימה לא פשוטה, אך בנוגע לחלומות חומריים יותר, מסתבר שהכל זה לא בדיוק שאלה של נחישות ומוטיבציה אלא כמובן תוכנית פנסיה מוצלחת, כי הרי את החלומות שלנו לא נגשים בעודינו מסוגלים לרוץ ריצת 100 מטר בלי להתאשפז, אלא רק כשנהיה מבוגרים, אי שם אחרי שנסיים לעבוד כמו חמורים במשך 40 שנה.

חברת הביטוח מגדל, השיקה השבוע קמפיין חדש תחת הכותרת “התיאבון לחלום לא נגמר אף פעם”. הקמפיין כולל פרסומת טלויזיה חביבה מינוס, המציגה זוג פנסיונרים טריים המבצעים צניחה חופשית כחלק מצ’ק ליסט של חלומות שהם חייבים להגשים. הפרסומת ארוכה מדי לטעמי, מנסה להיות מרגשת אך לא ממש פוגעת, אבל אם יש דבר אחד שהיא עושה בוודאות, זה יופי של שירות ופרסום לצניחה חופשית. מעניין יהיה לראות בכמה יעלה הביקוש לצניחה חופשית בארץ בעקבות הפרסומת.

בנוסף לסרטון, הקימו במגדל מיניסייט חמוד בשם “דף החלומות”, בו אתם הגולשים מוזמנים לעקוב אחרי החלומות שלכם. האתר מציג רשימה המחולקת למספר קטגוריות, ובה מגוון חלומות והישגים שלדעת מגדל, בני האדם שואפים להשיג, ואתם מתבקשים לסמן ברשימה את החלומות שאתם כבר הגשמתם. בסיום, האפליקציה שולחת אתכם לאתר מגדל ללמוד עוד על “איך מתכננים חלומות”. גם באגף הזה של הקמפיין נראה שהיצירתיות לא ממש פרחה, ובמקום לאפשר לגולשים לכתוב בעצמם את יומן החלומות שלהם, יצרו עבורם רשימה מקוסטמת. ומה אם החלום שלי הוא בכלל לראות הופעה של גליקריה ביון? מוזר.

בשורה התחתונה, קמפיין פרווה לחלוטין, שמנסה לגגרום לאוכלוסיה ללמוד ולדעת קצת יותר על ניהול כספי הפנסיה והחשיבות שלהם, אך במקום זאת גורמת להם לחלום על צניחה חופשית וגליקריה.

יהושע TWBA, מגדל, 2012


לייק לפטריה בפייסבוק