פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חלום רטוב: התעצבן שלא קיבל זיכוי והרס סניף שלם של T-mobile

כל מי שאי פעם נלחם נגד חברות הסלולאר על המחיר אותו ישלם, על פיצוי, על טעות בחשבונית, או כל נושא אחר שדורש דיאלוג מול נציג שירות, יודע שמדובר במלחמת התשה, עקובה מדם, בסופה יש רק מפסידים. לרבים מאיתנו יש בטן מלאה על החברות הללו, שמביאות אותנו מדי פעם למצב בו אנחנו קרובים מילימטר מאבדן שפיות מוחלט. בעצמי מצאתי את עצמי נשבע יותר מפעם אחת שיום אחד, אנקום את נקמתי.

ג’ייסון קונדר, ממנצ’סטר שבאנגליה, כנראה לא ממש הצליח לשמור על איפוק, והגשים את החלום הרטוב של רבים מאיתנו. קונדר שדרש מחברת הסלולאר שלו T-mobile זיכוי ונענה בסירוב, החליט שהוא עושה מעשה ופועל בחסות החוק הקלאסי: אין זיכוי – אין סניף. קונדר נכנס לסניף הרשת ופשוט פרק אותו. העוברים והשבים שבמקרה נקלעו לזירת האירוע נראו די המומים ומשועשעים, בעוד קונדר תולש מהקירות מדפים, מעיף סחורה לכל עבר ולקינוח, מגשים עוד חלום קטן ומטופש של רבים מאיתנו, ומרוקן את מטף כיבוי האש שהיה במקום בכל החנות.

לאחר דקות ארוכות בהן קונדר פשוט השמיד במו ידיו את החנות של t-mobile הגיעו למקום מאבטחים ושוטרים שעצרו את האיש למגינת רוחו של הקהל המבסוט שקיבל בחינם מופע פעלולים של איש אחד. בישראל כבר יודעים מזמן שבנקודות שירות הקשורות לסלולאר יש צורך במאבטחים, באנגליה, כנראה שעוד לא, ואולי טוב שכך. אחרת לא היינו זוכים לראות את הסרטון הכל כך משעשע הזה ולבוא על סיפוקנו. בחיי, זה יותר טוב מסקס.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...