פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפטנט הישראלי המבריק הזה הופך פריט לבוש אחד ל-24 חולצות שונות

יש חלום אחד שמשותף לאנשים ששונאים לעשות שופינג, לכאלה שלא עשו כביסה יותר מדי זמן ולסתם עצלנים – כולם היו רוצים פשוט להפוך את החולצה שעליהם וללכת איתה כאילו מדובר בחולצה חדשה ואחרת לחלוטין. אם נתעלם לרגע שהחוק אוסר על אזרחים ישראלים ללבוש את אותה חולצה פעמיים בלי שעברה כביסה (בעיקר בחודשי הקיץ), סך הכל מדובר ברעיון די טוב.

עכשיו קבלו את הרעיון של מעצבת האופנה הישראלית תמר סאלם ושותפה ברק קרישנר: חולצת-על בשם MORF שהופכת, רק על ידי החלפת צד או קיפול שרוולים, ל24 (!!) חולצות שונות. בינתיים המורף נמצא בשלב גיוס הכסף וממתין בקיקסארטר לגיבוי הכספי שלכם. הסרטון הבא מציג את דוגמנית הבית של מורף, שהיא גם ממש במקרה אלכסה מהמירוץ למיליון, בתצוגת תכלית מרשימה ביותר של הפטנט הגאוני שגם נראה לא רע.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

לפי עמוד הקיקסטארטר, הסוד של החולצה טמון בכך שהיא עשויה משתי שכבות, מה שמאפשר שינוי צבעים, דוגמאות וסגנון. למרות זאת, אין שם כפתורים, רוכסנים, קשרים או דברים מסובכים אחרים – נטו משחק בבד. אגב, העיצוב המקורי והמורכב הזה כבר נרשם כפטנט בארצות הברית.

אם אתם רוצים להשקיע בפרויקט, תצטרכו לשים לפחות עשרה דולר. אם אתם רוצים שגם תצא לכם מזה חולצה, אז המינימום הוא 49 דולר שמרגישים כמו הרבה מידי כסף על חולצה אחת, אבל כשמחלקים את הסכום ל-24 זה מרגיש הרבה יותר משתלם. בינתיים תצטרכו להסתפק במגוון של שלושה צבעים בלבד: ירוק, כחול ואדום. אבל אם לוקחים בחשבון שמכל חולצה אפשר להוציא 24 דוגמאות נוספות אפשר לומר שמדובר במבחר די רחב.

אלכסה
24 אפשרויות, חולצה אחת. Morf

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...