מטורף: כך נראה בית העץ הכי גדול בעולם (תמונות)

כמעט כל ילד חולם בשלב כזה או אחר של ילדותו לבנות לעצמו בית עץ בו הוא יוכל לשחק ולהשתעשע. הבחור הבא, כומר בשם הוראס בורגס, הוא אמנם כבר מזמן לא ילד, אבל הפרט הקטן הזה לא הפריע לו להבין שזה אף פעם לא מאוחר מדי להגשים את החלום שלו ולקחת אותו הכי רחוק שאפשר.

המבנה המטורף בתמונות הוא בית העץ הגדול ביותר בעולם והוא מתנשא לגובה של כמעט 30 מטר מעל פני האדמה וממוקם בקרוסוויל, טנסי שבארה”ב. בעוד בתי עץ אחרים מוקמים בתוך שעה לכל היותר באמצעות כמה מסמרים, , קרשים ופטיש, המבנה העצום הזה תוכנן בקפידה ונשען על שישה עצי אלון ענקיים שתומכים בחמשת הקומות שלו, ובנוסף, מכיל מעל 80 חדרי עץ שמוחזקים באמצעות 258,000 מסמרים.

בורגס מספר שההשראה לבנות את הבית הצצה בעקבות חיזיון שהיה לו בשנת 1993. בזמן שהתפלל שמע קול שאמר לו ש’אם יבנה עבור אלוהים בית עץ, הוא ידאג להביא לו את החומרים’, סיפור שמזכיר לנו במעט את הסרט ‘שדה החלומות’ בכיכובו של קווין קוסטנר.

14 שנים חלפו מהרגע בו התחיל הכומר לבנות את הבית ועד להשלמתו, כשבסה”כ הושקעו בפרויקט יותר מ-13 אלף דולרים מכיסו האישי. השנה, העבודה שלו הפכה למשתלמת במיוחד כשהמבנה קיבל את התואר הרשמי “בית העץ הגדול בעולם” על ידי נציגי ספר השיאים של גינס.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joel Beussink (@joelbeussink)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angozo (@loganwmaddox)

 

פוסט שותף: 10 בתי העץ המיוחדים בעולם

לייק לפטריה בפייסבוק