נהדר: בית הספר למפלצות מפרסם את גלקסי 4

אני זוכרת את הפעם הראשונה שראיתי את הסרט ‘מפלצות בע”מ’ של פיקסאר ו-וולט דיסני שיצא ב- 2001. צחקתי מספיק בשביל חודש, במיוחד בקטע הבונוס: “Mike’s car“. טוב, יש סיכוי שעישנתי משהו, אבל זה עדיין סרט מצוין לכל הדעות.

בחודש שעבר, יצא סרט ההמשך: פריקוול בשם “בית ספר למפלצות”  (Monsters University) המספר על ימי הקולג’ העליזים של שתי המפלצות הראשיות בתקופה שקדמה לעלילת הסרט הראשון, ומסתמן כאילו גם הוא יהיה להיט קיץ גדול.

סמסונג החליטה שזה יהיה רעיון חכם לנצל את העובדה הזו לטובת פרסום התכונות הייחודיות של הגלקסי S4 ולפני כשבוע וחצי העלתה ליוטיוב סרטון פרסומת למכשיר בשיתוף דיסני.

הפרסומת ממחישה די בפשטות ובאסתטיות את חמשת הפיצ’רים הבולטים של הגלקסי  S4: דפדוף בין תמונות ומסכים באמצעות תנועה אווירית וללא מגע ישיר במסך (Air Gesture), שיתוף תכנים עם מספר מכשירים תומכים בו זמניתGroup Play) ), הקפאת הסרט כשהעיניים מוסטות מהמסך והפעלה מחודשת עם חזרתן (Smart Pause), הוספת צלילי רקע בצילום תמונות סטילס (Sound & Shot) וחיבור מספר תמונות נפרדות לתמונה אחת (Drama Shot).

אז מאחר ולי יש עדיין רק אייפון 4 (כן כן סתמו) אני לא יכולה לומר לכם עד כמה באמת מגניבים, נוחים ויעילים הפיצ’רים האלה, אבל חייבת להודות שהפרסומת הזאת עושה קצת חשק. לראות את הסרט. טוב נו. גם לגלקסי  S4.

אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק