פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הדברים המדהימים שאפשר לעשות עם סקייפ ומקרן

תוכנת שיחות הוידאו של מיקרוסופט, סקייפ, יצאה בקמפיין חדש בשם "השארו ביחד", קמפיין המציג שלוש דמויות שונות שעקרו מבתיהם, משפחותיהם והחברים ועברו לערים שונות בעולם. הסרטונים מדגימים כיצד באמצעות סקייפ ניתן לשמור על קשר באופן יומי, מהיר וריאליסטי ככל האפשר, ואיך בעזרת מקרן וצלם מקצועי פיצו על המרחק ויצרו תמונות דיוקן של המשפחות והחברים שלא היו מתאפשרות בדרך אחרת.

דניס, בן 34 – פנסילבניה / אוגנדה
כאשר דניס עזב את אוגנדה, הדבר האחרון שהוא רצה היה להיות זר למשפחתו. החדשות הטובות הן שהוא לא. הוא עדיין רואה את החיוכים שלהם, מחליף סיפורים, ומדבר עם הבן שלו ממרחק של משמונת אלפים קילומטרים. אבל תמונה משפחתי עם כולם, ובכן, זה די מוגזם. אז הוא צלצל לאמן בשם ג'ון קלאנג וביקש את עזרתו. לא רק שהוא עזר, הוא העלים את הקילומטרים בעזרת שיחת וידאו ומקרן ויצר את הצילום המשפחתי הבלתי אפשרי הזה בעזרת סקייפ.


denis_portrait01

לינדזי – המפרץ שורס, אלבמה / פרת', אוסטרליה
כאשר סיימה לינדזי את לימודיה במכללה, היא הייתה קצת אבודה ולא ממש היו לה תכנית לעתיד. אבל אחרי מסע משנה חיים באוסטרליה, היא מצאה את התשוקה שלה בטיפול בבעלי החיים.
לינדזי נאלצה לחזור לארה"ב, אבל היא עדיין חושבת על המשפחה שלה באוסטריה: וומבט, קנגורו, דובי קואלה וחברים שהשאירה שם. אז כולם נאספו ביחד לתמונה ייחודית בדיוקן של משפחה ובעלי חיים.


lindsay_portrait01

ג'וליה, 10 – Culver City, קליפורניה / Cascavel, ברזיל
יוליה היא נערת לוס אנג'לס בת 10 שאוהב לרקוד, לשחק להתלבש ולדבר עם החברה הכי טובה שלה ובת דודתה הברזילאית, מרינה. מרינה קצת יותר מבוגרת מג'וליה, וגבוהה ממנה בראש. אבל אף על פי שהן רחוקות קילומטרים זו מזו, הן עדיין גדלות ביחד. צפו כיצד החברות שלהן משתרעת על פני המרחק בדיוקן המשפחתי.


julia_portrait03

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...