פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נחשו: איזו דמות זכתה להיות חייל המשחק הבא של “מונופול”?

אני לא יודע אם יצא למישהו מכם לשחק מונופול לאחרונה, אבל מסתבר שהמשחק האדיר והעל-זמני הזה ממשיך להימכר ולהיות פופולארי גם כיום, בעידן משחקי הוידאו והמחשב. ברמה האישית, אני משתדל לשחק מונופול לפחות פעם בשנה (לרוב ביום כיפור) ביחד עם המשפחה, ואני יכול להעיד שהחווייה הזאת אף פעם לא הופכת לפחות מהנה. לוח המשחק שלי אמנם כבר בן 25 שנה, אבל מחזיק מעמד כמו גדול, וסיפק לי במרוצת השנים המון רגעי הנאה צרופה.

ביצרנית המשחקים האמריקאת Hasbro האחראית לגרסה המקורית של משחק המונופול, ממשיכים למצוא דרכים מקוריות ויצירתיות לשווק את המשחק, ובתחילת השנה יצאו בפעילות רשת מגניבה ביותר, במסגרתה התבקשו הגולשים ואוהדי המשחק להצביע עבור הדמות שתחליף את חייל המשחק הקלאסי באמצעותו נעים על לוח המשחק.

מונופול הצבעה

הקהל התבקש להצביע ולבחור בין מספר מועמדים, ביניהם כובע צילינדר, ספינת מלחמה, גיטרה, מכונית, כוס קפה וכמובן, אי אפשר בלי חתול. כצפוי, לאור האהדה חסרת הגבולות לה הוא זוכה ברשת, אף אחד לא הופתע כשבחברת המשחקים הכריזו כי הדמות שנבחרה להיות חייל המשחק הבא של מונופול היא דמות החתול.

כעת שחררו בחברה פרסומת טלויזיה חדשה ומשעשעת שמדגימה מדוע לא מומלץ להשתמש בחתול אמיתי כחייל משחק, גם אם אתם מאוד רוצים לשתף את חיית המחמד האהובה שלכם בזמן הבילוי המשפחתי. במקום זאת, מבשרת הפרסומת על חייל המשחק החדש והחתולי, ומציעה לכם להשאיר את החתול האמיתי מחוץ לגבולות הגזרה של לוח המשחק.


כל המהלך הזה של Hasbro הוא מדליק לגמרי ומוכיח שגם בעידן בו קשה לרגש את הקהל, עדין יש מקום למשחקי הקופסה הקלאסיים, וגם אותם ניתן לשווק ולקדם בקלות כל עוד יש מוח יצירתי ומשוגע שמוכן לזרום עם הקהל. שאפו.

מונופות דמות חתול

מקור: Adfreak, Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...