בפעם השלישית בתוך שנתיים: מצלמת הרכב תיעדה את דניס מקבל דוח תנועה שיקרי ממשטרת התנועה

דניס צבי, 37, מבת ים, הוא כנראה האדם הכי חסר מזל בארץ או לפחות בגוש דן. למרות שדניס מקפיד לנהוג ברכבו תוך ציות לחוקי הכביש, הוא הצליח לצבור בתוך שנתיים שלושה דוחות ממשטרת התנועה, כולם על אותה העבירה: אי ציות לתמרור עצור. אלא שגם הפעם, בדומה לשני המקרים הקודמים המצלמה המותקנת ברכבו של דניס מוכיחה שהעובדות המצויינות בדו”ח שקיבל הינן שקריות לחלוטין, וגם הפעם עצר דניס עצירה מלאה לפני פס העצירה.

רק לפני חודשיים פרסמנו כאן את הסרטון הקודם שהעלה דניס ליוטיוב ובו הוא מתלונן בפעם השניה (קליק כאן לסרטון הראשון) על הכאוס במשטרת ישראל, והנה, בפעם השלישית, ולמרות שהמשטרה הבטיחה שתפיק את הלקחים מהמקרים הקודמים, נאלץ שוב דניס לצאת למלחמה מול המשטרה ובית המשפט ולהוכיח את חופות בעקבות אזלת היד של המשטרה, והרצון המטופש של שוטרי התנועה לחלק דוחות בכוח, גם אם אין שום סיבה לעשות זאת.


אז כמובן, דניס הוא לא באמת חסר מזל אלא להיפך, אדם שמבין שאין לסמוך על המזל, ודאג להתקין ברכבו מצלמה שמצילה אותו פעם אחר פעם מזרועה הבלתי נסבלת של מטרת ישראל. בפעם השניה עוד חשבנו שאולי מדובר בקמפיין או בסרטון מבויים, אבל בפעם השלישית זה כבר ברור – משטרת ישראל עושה עלינו שכונה, ומנצלת את כוחה כדי לרדוף אחרינו עם דוחות שקריים.

בסרטון שהעלה אתמול דניס ליוטיוב, ניתן לראות בבירור כיצד הוא עוצר עצירה מלאה בתמרור עצור, ומיד לאחר הפניה שמאלה, מזנק אל הכביש שוטר שמורה לו לעצור בצד. השוטר ממוקם כ-100 מטרים מתמרור העצור וכלל לא ברור אם בכלל יש ביכולתו לראות האם הנהגים שהוא עוצר אכן עצרו בעצור. ויותר מכך – אם היה פועל השוטר כשורה, לא היה עוצר את דניס כלל. אולם, ככל הנראה ההנחיה שניתנת לשוטרי התנועה היא ברורה – תנו דוחות, כמה שיותר, גם במחיר של שקר.

בהנחה שאכן מדובר בסרטון אמיתי, וככל הנראה זה המצב, אין לנו אלא להתפעם שוב מיכולתה של המשטרה ליצור לעצמה שם נוראי, ותדמית של מי שאינה פועלת למען האזרחים, אלא נגדם.

ולכם הגולשים נאמר שוב – התקינו מצלמה ברכבכם. מדובר בהשקעה קטנה שעשויה יום אחד להחזיר את עצמה בגדול. דניס ייאלץ להילחם על חפותו בבית המשפט, אך סביר להניח שהשופטים יאלצו בסופו של יום לנזוף שוב בשוטרים האמללים ולזכות אותו מהעבירה. אם יש צדק, אנו ממליצים לשופט לפסוק גם פיצוי כספי הולם לדניס על הטרחה וההתעללות אותה חווה בפעם השלישית מצד משטרת ישראל. בושה.

לייק לפטריה בפייסבוק