פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הילדה הקורעת הזאת לא מפסיקה להעליב את אמא שלה עם שאלות כנות ומשפטים חסרי טאקט

אחת התכונות הכי מצחיקות של ילדים קטנים, לטוב ולרע, היא היכולת שלהם לומר בתמימות כובשת בדיוק את מה שהם חושבים, בלי מחסומים ובלי צנזורה. אולם, בעוד במקרים מסויימים מדובר באתנחתא קומית נהדרת עבור ההורים, לעיתים, כפי שתוכלו לראות בסרטון המצחיק הבא, הכנות הזאת יכולה להיות די מטרידה.

ג’והאנה שטיין, סופרת ואמא במשרה מלאה, כבר רגילה להערות הישירות והפוגעניות של בתה השנונה בת ה-4, שדואגת לפזר בכל בוקר פניני חכמה מרגיזים שמצליחים להוציא אותה משלוותה.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

בסרטון המעולה הזה, מתעדת ג’והאנה באמצעות מצלמה שמחוברת לראשה כמה רגעים קסומים כאלה המתרחשים בשעת בוקר מוקדמת, בהם בתה הקטנה מטרידה אותה ללא הפסקה עם שאלות הרות גורל בסגנון: “את הולכת לנסות להיראות יפה היום או שאת מתכננת להיראות כמו בכל יום?” או “אני אוכל לקבל את האייפאד שלך כשתמותי?”, וגם עם משפטים מעליבים ומבריקים כמו:”הבטן שלך נראית כמו בייגל” ו”לפה שלך יש ריח של פלוץ”. ג’והאנה העייפה נראית אפאטית וטרוטת עיניים, מתהלכת כמו זומבי בבית, ומקבלת באדישות ובסבלנות ראויה להערכה את ההערות הקורעות של בתה.

הסרטון שזכה לשם “דרכים בהן ביתי בת ה-4 מעליבה אותי (סיפור אמיתי)” עלה לרשת לפני יומיים ומקדם את ספרה האחרון של ג’והאנה, ספר שזכה לשם הארוך ביותר: “איך לא להרגיע ילד במטוס ושיעורים חשובים נוספים בהורות מאת מקורות מוטלים בספק” , ובו ניתן למצוא טיפים להורות נכונה מזוית הומוריסטית ומשעשעת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...