פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: האבולוציה של שולחן העבודה שלכם מ-1980 ועד היום

בחלוף השנים, עם התפתחות הטכנולוגיה וכניסת אינסוף פיתוחים חדשניים וגאדג'טים מהפכניים לחיינו, המון דברים השתנו בסביבה שלנו. טלפון ביתי הוא מילה גסה, מסך בעובי של יותר משני סנטימטר הוא פרה-היסטורי ודיסקים כבר לא משמשים אותנו אפילו בתור קישוט לרכב.

הסרטון אינטראקטיבי מגניב במיוחד מציג את ההתפתחות של שולחן העבודה הביתי או המשרדי שלנו, החל מ-1980 ועד היום, בהתאם לחידושים הטכנולוגיים הפשוטים והגאוניים שהחליפו לאט לאט את כל החפצים המיושנים שפקדו את השולחן שלנו, עד שבסופו של דבר, כל מה שנשאר על שולחן העבודה שלנו הוא מחשב וסמארטפון, וכמובן, זוג משקפי שמש, להם הטכנולוגיה עדין לא מצאה תחליף ראוי.

אז מה הלך לאיבוד במרוצת השנים? את לוח המודעות החליף היומן האלקטרוני, את הדואר שלנו החליף המייל, תמונות אנחנו כבר מזמן תולים רק בפינטרסט, קופסת המחשב הענקית הפכה ללפטופ דקיק, המחשבון כבר מזמן הפך לאפליקציה שולית במחשב או בנייד הספרים והעיתונים הפכו אלקטרונים, הגלובוס השולחני הפך לגוגל מאפס ועוד ועוד.

אגב, כל הפריטים המופיעים בסרטון הם אותנטיים לחלוטין, ונרכשו על ידי גולשים מאיביי (באמת) או נמצאו במחסנים ישנים כשהם מלאים בקורי עכביש (לא באמת).

הסרטון פורסם באתר Best Reviews במטרה להמחיש כיצד השפיעה הטכנולוגיה על חיינו ומוצג כאן בפוסט בגרסת היוטיוב שלו. אנחנו ממליצים לכם לצפות בגרסה האינטראקטיבית המקורית שם תוכלו גם לשחק עם הסרטון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...