פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: מצלמת-הליקפוטר מעופפת בצורת שעון יד שממריאה ומצלמת סלפי מהגובה

נראה שדי מהר התרגלנו לקונספט של גאדג'טים לבישים/חבישים/ענידים סטייל המשקפיים של גוגל והשעון של אפל. ולמרות זאת, הנה המצאה חדשה שעל אף מגניבותה קשה שלא להסתכל עליה ולתהות אם האנושות לא נסחפה קצת.

אחרי שהכנו אתכם מנטלית, תכירו את המזל"ט שמתלבש על פרק כף היד כמו שעון וברגע שתרצו, הוא יתעופף באוויר ויצלם אתכם לסוג-של-סלפי ממעוף הציפור. החפיץ הזה (זאת המילה העברית לגאד'ט, כך מתברר) נקרא Nixie והוא נולד במסגרת תחרות של אינטל לפיתוח טכנולוגיה לבישה, שהזוכים בה יוכרזו רק בנובמבר).

אז למה בעצם שנרצה להחזיק על היד שלנו מזל"ט-מצלמה (מזל"צלמה יתפוס?)? התשובה די פשוטה: כדי שנוכל לצלם את עצמנו גם כשהידיים שלנו לא פנויות או כשאנחנו עסוקים במשהו אחר. למשל, אם אתם מעוניינים בסלפי תוך כדי סנפלינג, רכיבה על אופניים, או התסריט הסביר יותר בהתחשב בזה שאנחנו לא חובבי אקסטרים: תוך כדי נהיגה ברכב או כשאין לנו כוח להושיט יד לטלפון.

למזל"ט, שישב על היד כמו שעון, יש ארבעה פרופלורים שמאפשרים לו לעוף באוויר ומנגנון שמאפשר לו לדעת איפה המשתמש נמצא, להתביית עליו ולצלם. אחרי הצילום, הוא חוזר ליד ומתלבש עליה כמו שעון.

בינתיים, יש דגם מאד ראשוני של הגדג'אט המעופף הזה והוא רחוק מאד מלנחות בחנויות, אבל אם טים ניקסי ינצחו בתחרות, הם יקבלו סכום של חצי מיליון דולר כדי להפוך את המוצר לכזה שאפשר לשווק לקהל הרחב.

עד אז, מזל"טים ישמשו לדברים אחרים, קצת פחות סימפטיים. אז כבונוס, קבלו פנינה של ג'ון אוליבר על מזל"טים:


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...