מצחיק: מטאפורות גבריות על נשים אקראיות

גברים הם עם של ג’נטלמנים מנומסים ואוהבי אדם. לכן, בכל הזדמנות שתקרה בדרכן, הם תמיד ישמחו לעשות לך טובה, ואם את לא צריכה אחת, אז הם יסתפקו בלעדכן את החבר הטוב שלהם על הכוונות הטובות שלהם.

ככה זה. כשזוג גברים יושבים אחד עם השני לשיחה, קפה או סיגריה, הם אף פעם לא באמת מפוקסים במאת האחוזים בשיחה. לפחות 30% מיכולות הקשב והריכוז שלהם מופנים ומוקדשים לסריקת הסביבה, בחיפוש אחר בחורות וסריקתן מכף רגל ועד ראש. בממוצע, שיחה גברית עשויה להיקטע בכל שלוש דקות לטובת אתנחתא קלה הכוללת את הפניית תשומת הלב של הפרטנר הפחות עירני ומתן דו”ח מצב עדכני לגבי הבחורה שהרגע עברה כאן.

דוח המצב הגברי כולל לרוב משפטים הזויים וסתומים כמו: הייתי מחליף לה נורה, הייתי עושה לה צינתור, הייתי מלמד אותה את מהות החיים, הייתי בודק לה את השסי, היתי מעביר אותה את הכביש, הייתי מלמד אותה דבר או שניים למבחן ועוד, והכל כמובן, רק ‘אם אתה מבין למה אני מתכוון’.

סרטון ויראלי חדש שהפיקה ויצרה חברת טרוס מדיה לרגל השקת מועדון המוג’ו (mojo TLV), מועדון חדש ברחוב קרליבך שיפתח ביום שני הקרוב, מציג את מיטב המטאפורות הגבריות חסרות ההיגיון הנזרקות לאוויר כשבחורה ממוצעת עוברת בסביבה. בנות, אם אתן מפקפקות לרגע באמיתות העניין, צר לי לאכזב אתכן, גברים הם באמת כאלה מטומטמים. זה הקסם שלנו.


לייק לפטריה בפייסבוק