כך היו נראים תקצירי הפרקים של סיינפלד אם הסדרה הייתה משודרת היום

יותר מ-18 שנים חלפו מאז שודר הפרק האחרון של סיינפלד, הסדרה שנחשבת בעיני רבים למצחיקה והמבריקה ביותר בכל הזמנים. אז נכון, 180 הפרקים הגאוניים של הסדרה עדין מצחיקים אותנו באינסוף השידורים החוזרים שלה לאורך השנים, אבל אם אתם מעריצים אמיתיים, גם אתם ודאי מפנטזים על היום בו כולנו נזכה לראות פרק חדש בכיכובם של רביעיית המופלאים.

סיינפלד תמיד תוארה כ”סדרה על כלום”, אבל בפועל, היא היתה הכל חוץ מסדרה על כלום – היא היתה כזאת שמצליחה ללכוד בדיוק את אותם רגעים מטופשים ושגרתיים שכולנו חווים בכל יום, ולהפוך אותם לפניני הומור משובחים.

לאורך שני העשורים שחלפו מאז ירדה מהמסך, הרבה מאוד דברים השתנו בעולם ובהחלט מסקרן לנסות ולדמיין איך היו נראים היום פרקים חדשים של הסדרה. זה בדיוק מה שעושה פרופיל הטוויטר הפופולרי “Modern Sienfeld” (סיינפלד מודרני בתרגום חופשי”), שמפרסם מזה כ-3 שנים תקצירי פרקים פיקטיביים של סיינפלד, כפי שהיו יכולים להתרחש אם עלילת הסדרה היתה מתרחשת כעת, שנת 2016.

אספנו עבורכם 17 דוגמאות מצחיקות לתקצירי פרקים שכאלה. אם נהניתם מהם, אתם מוזמנים לבקר בטוויטר (לינק בסוף הפוסט) ולקרוא עוד מאות תקצירים שיגרמו לכם לחייך, לצחוק ובעיקר – להתגעגע.

סיינפלד מודרני 6

סיינפלד מודרני 1

סיינפלד מודרני 2

סיינפלד מודרני 8

סיינפלד מודרני 3

סיינפלד מודרני 4

סיינפלד מודרני 5

סיינפלד מודרני 7

סיינפלד מודרני 9

סיינפלד מודרני 10

סיינפלד מודרני 11

סיינפלד מודרני 12

סיינפלד מודרני 13

סיינפלד מודרני 14

סיינפלד מודרני 15

סיינפלד מודרני 16

סיינפלד מודרני 17

קליק כאן לעוד תסריטים פוטנציאלים לפרקים חדשים של סיינפלד

לייק לפטריה בפייסבוק