פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השיר החדש של עומר אדם הוא כל כך גרוע שאתם חייבים לשמוע אותו

לפעמים כשאני ממש משועמם ואין שום דבר מעניין שרץ בפייסבוק אני עובר למדינת יוטיוב, נכנס למגמות עכשוויות (הסרטונים הכי נצפים ביוטיוב ישראל בטווח זמן מסוים) ונותן לגורל להוציא אותי לבליינד דייט עם תכנים חדשים שלא הייתי נתקל בהם ביום רגיל.

אתמול כששוטטתי שם נתקלתי בשיר חדש של עומר אדם בשם "שדות של תירוצים". לשנייה וחצי חשבתי שמדובר בשיר ההוא של שלמה ארצי בביצוע מחודש של עומר אדם, אך במקום זה קיבלתי משהו הרבה יותר טוב. וכשאני אומר טוב אני מתכוון למסריח.

עכשיו לפני שתקפצו ותכתבו תגובה זועמת על זה שאני חלק מהתרבות הגלגל"צית שמדכאת את הזמר הים תיכוני, חשוב לי לומר שאתם ממש ממש ממש אבל ממש צודקים. סתם. אבל לא ממש. בכל מקרה אני נגד מוזיקה גרועה, לא חשוב מאיזו עדה, וכמו שתשמעו מיד, השיר החדש של אדם נשמע כל כך רע שאי אפשר שלא לשמוע אותו שוב (ושוב). מסוג השירים האלה שאתה יכול להפעיל בזמן שאתה מכבה את המוח. אז בלי הקדמות נוספות קבלו את אחד המועמדים שלנו בתחרות השיר הגרוע ביותר לשנת 2016.


מעבר למשחקי המילים הדביליים שמפוזרים לאורך כל השיר והמחווה המביכה לשיר "סיון" של יגאל בשן שכנראה מתהפך במיטתו, נראה שעומר והחברים באולפן הריצו עלינו המאזינים דאחקה ותהו לעצמם עד כמה עיוורים המעריצים והאם יוכלו לשחרר לאוויר שיר שהוא אסופת מילים שחוברו להן יחדיו למשפטים חסרי תכלית שמרכיבים יצירה אחת נוראית, ולזכות לאותה הצלחה קבועה.

אז נכון, עומר אדם הוא מטרה נוחה לכאורה לביקורת כזאת, אבל אם חייתם פה בחודשים האחרונים, ודאי לא יכולתם להתעלם מהסינגל הקודם של אותו אדם, "אחרי כל השנים", שיר נפלא שהוא ההיפך המוחלט מלהיט החצי-שקל החדש שלו, שיר שמוכיח שעם קצת רצון, אפשר לעשות את זה נכון ומעולה, לא משנה באיזה ז'אנר.

הדבר שהכי מטריד אותי בכל הסיפור הזה זו העובדה השיר החדש פורסם לראשונה ביוטיוב לפני כשבועיים ויש לו כבר מעל מיליון צפיות!!! אז האם זה אומר שהמעריצים של אדם מוכנים לשמוע הכל ויהיו מוכנים לקבל ממנו גם 2 וחצי דקות של פלוצים מלודיים? יכול להיות. בכל מקרה, מוזמנים לעבור על המילים בעצמכם ולכתוב לנו בשרשור התגובות מה השורה שהכי אהבתם. השורה המנצחת שלנו היא ללא ספק זאת – .

שדות של תירוצים

מילים ולחן: מאור תיתון ואלעד טרבלסי

מצד אחד לבד הייתי מלך
מצד שני איתך
אני ישן בצד שני של המיטה
השאלות עולות בלי הרף
והפרצוף שלך חמוץ מתוק
עזבי יוצא לרוץ רחוק
קצת לשתוק
איך אני יוצא מזה עכשיו

Один 1
Два 2
Три 3
Четыре 4

אם אין אני לי מי לי
מתי כבר תעני לי
זה לא קרה עם נילי
וגם לא עם אחות שלה סיון
נסענו ליוון הדלקנו מנגל קצת עשן
הוצאתי ת'גיטרה שרתי שיר ישן נושן
אם תזכרי אותי סיון
אוי אוי אוי אם תזכרי אותי סיון
שדות של תירוצים אני זורע
זה לא אני זו את
בעיגול פינות עשיתי דוקטורט
כי את הכל רוצה לדעת
ומי זו התקשרה
מאמי יש לך הודעה קטנה מטוני
זה אפלטוני
איך אני יוצא מזה עכשיו

Один 1
Два 2
Три 3
Четыре 4

אם אין אני לי מי לי
מתי כבר תעני לי
זה לא קרה עם נילי
וגם לא עם אחות שלה סיון
נסענו ליוון הדלקנו מנגל קצת עשן
הוצאתי ת'גיטרה שרתי שיר ישן נושן
אם תזכרי אותי סיון
אוי אוי אוי אם תזכרי אותי סיון

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...