פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קסם הפוטושופ: דוגמנית הורסת הופכת בשניות לסנטה קלאוס שמן ושעיר

לפני כחודש וחצי הופץ ברשת סרטון מגה ויראלי המדגים את רמאות הפוטושופ. הסרטון מציג דוגמנית יפהפיה בלבוש תחתון בלבד המצטלמת לקטלוג כלשהו, ואת עבודת הפוטושופ המאסיבית שנעשתה על התמונה שלה כדי לגרום לה להיראות מושלמת הרבה יותר מהמראה המקורי והטבעי שלה.

הסרטון המקורי:

Post by ‎הפטריה‎.

הסרטון שזכה לאלפי לייקים ושיתופים אצלינו בעמוד הפייסבוק של הפטריה וברחבי הרשת בעולם, עורר כצפוי תגובות רבות של הגולשים שהביעו את סלידתם מהעניין. נכון, הסרטון הזה לא בדיוק "גילה את אמריקה". התופעה הזו אמנם מוכרת ושכיחה, וכבר קיימים חוקים האוסרים על מניפולציות פוטושופ מהסוג הזה בפרסום, אבל הסרטון שוב המחיש עד כמה שקריות הן תמונות הדוגמניות בעיתונים, במגזינים וברשת.

כעת, במהלך משעשע במיוחד לרגל חג המולד ההולך ומתקרב, לקחה סוכנות הפרסום Victors&spoilis את הסרטון והתמונה המקוריים, ועשתה עליהם עבודת פוטושופ הפוכה, כלומר, לקחו את תמונת הדוגמנית המשופצת, וביצעו עליה מניפולציות פושטושופ משעשעות במיוחד, בסיומה הפכה הדוגמנית ההורסת לסנטה קלאוס עירום, שמן ושעיר.

 דוגמנית פוטושופ גיף

דוגמנית פוטושופ גיף 2

גם הסרטון הזה, המשמש ככרטיס הברכה של משרד הפרסום לחגים, ביחד עם שני גיפים משעשעים המדגימים את התהליך, הפכו לויראלים ברשת, והרעיון היצירתי של משרד הפרסום הצליח לנצל תופעה ויראלית שכבר חלפה מעולם, ולסחוט ממנה עוד כמה לייקים ובאז חיובי ברשת. בהחלט מצחיק.

מקור: גיזמודו

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...