פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לראשונה בפייסבוק: אייקון לסימון “לא אהבתי”

במשך שנים, בערך מאז חשיפתו הראשונה לעולם של כפתור ה-“Like” של פייסבוק אי שם בשנת 2009, מחכים הגולשים ליום בו סוף סוף יושק הכפתור הנגדי, כפתור ה-“DisLike”, שיאפשר להם להביע את דעתם בקלות בלי צורך להגיב, כאשר הם נתקלים בפוסטים ופרסומים שהם אינם אוהבים. הקריאות הללו נשמעות חדשות לבקרים וברחבי הרשת ישנן עשרות עצומות הקוראות לפייסבוק להיענות לבקשה.

למרות שמועות שצצות מדי פעם בנושא, כמו למשל הדיווח שהופץ באתרים שונים בעולם בשבוע שעבר על פיו פייסבוק שוקלת שימוש בכפתורים חדשים “מבין לליבך” או “מצטער לשמוע”, עושה רושם כי השינוי הזה לא הולך לקרות בקרוב.

כעת, החליטו בפייסבוק ללכת לקראת הגולשים, ולאפשר להם לראשונה להשתמש באייקון ה”דיסלייק”, יד עם אגודל המכוונת מטה. לפני שאתם מתלהבים ואצים רצים לסמן דיסלייק לעמוד של הוט או לסטטוסים בינוניים של חברים, חשוב לדעת שהאופציה הזאת עדין לא קיימת בפרסומים על הקיר שלכם, אלא רק בחלון הצ’אט שלכם, כחלק מחבילת סטיקרים (איקונים) חדשים בשם Like Pack שהשיקה פייסבוק.

סדרת האייקונים תאפשר לכם להשתמש בוריאציות שונות של כפתור הלייק המוכר והידוע לשמצה, בתכתובות שלכם עם חברים. לא בדיוק עונה על כוונת המשורר, אבל זו בהחלט התחלה מכובדת לקראת הטמעה עתידית, אולי, של כפתור הדיסלייק שכולנו כל כך מחכים לו.

אז איך מורידים את חבילת הסטיקרים החדשה?

תחילה פיתחו חלונית צ’אט חדש.

בתחתית החלונית, בצד ימין, מופיע סמיילי אפור. לחיצה עליו תפתח את מבחר האייקונים הקיימים שלכם. בצד ימין העליון של החלונית שנפתחה מופיע אייקון של עגלת קניות.

לחיצה עליו תוביל אתכם לחנות הסטיקרים של פייסבוק, שם תוכלו להוריד בחינם את חבילת הלייקים.

מקור: Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...