פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מכין קינוחים מטורפים עם עולמות מיניאטוריים מופלאים מסביבם

אחד מכללי הנימוס הבסיסיים שכל ילד לומד ברגע שהוא מתחיל לאכול בכוחות עצמו הוא הכלל המפורסם "לא משחקים עם אוכל", ואם להיות כנים, יש בו לא מעט הגיון שכן למה לנו לשחק עם האוכל הטעים שממתין לנו בצלחת, כשאנחנו יכולים לנעוץ בו את המזלג שלנו במקום, ולדחוף אותו במהירות האפשרית לתוך הקיבה שלנו. העניין הזה נכון שבעתיים כשמדובר בקינוחים טעימים שאנחנו רק מחכים שהלשון שלנו תפגוש אותם. אז למה בכל זאת לשחק עם אוכל? ובכן, יש מצב שלקונדיטור האיטלקי המוכשר מתאו סטוצ'י יש תשובה עבורכם.

כמו כל הקונדיטורים, גם סטוצ'י יודע לייצר רחב של מאכלים מתוקים וטעימים שכנראה נתקשה למצוא מי שייסרב להם – טרמיסו, קרמשניט, בראוניז, קאפקייקס, פחזניות ושאר פינוקים מושחתים. אלא בניגוד לשאר חבריו למקצוע, הוא לא מסתפק רק בהכנת הקינוחים עצמם אלא גם ביצירת עולמות מיניאטורים שלמים מסביבם: העוגה הכושית המוכרת הופכת למגרש כדורעף, הוופל הבלגי לבניין מגורים  הטארט לשולחן פול ועוד אינסוף דוגמאות מקוריות יצירתיות ומאוד מפתות. ואת כל זה הוא בורא באמצעות קינוחים אמתיים וצעצועים בלבד.

"המראה של הקינוח לא פחות חשוב מהטעם שלו" מסביר השף האיטלקי שחוץ מידע בעולם הקינוחים, מגיע מצויד גם בסבלנות אינסופית. והסבלנות, אתם הרי יודעים, תמיד משתלמת. את קינוחים המושקעים שסטוצ'י מכין הוא מפרסם בחשבון האינסטגרם שלו אחת לכמה ימים. אספנו עבורכם 30 קינוחים נבחרים ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר אותו באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...