פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה יוצר קינוחים מטורפים עם עולמות מיניאטוריים מופלאים מסביבם

לא מאד מקובל או מנומס לשחק עם האוכל, וכשזה מגיע לקינוחים זה גם חסר כל הגיון: למה להפוך את האוכל לשעשוע כשאפשר להכניס אותו לפה? זאת שאלה מצוינת שכדאי להעביר הלאה לשף קונדיטור האיטלקי מתאו סטוצ'י.

כמו כל הקונדיטורים, גם סטוצ'י מכין מגוון רחב של עוגות ועוגיות שאף אחד לא יסרב להם – טרמיסו, קרמשניט, בראוניז, קאפקייקס, פחזניות ושאר פינוקים מושחתים. בניגוד לכל שאר הקונדיטורים, הוא מכין את כל אלה בגדלים מיניאטורים. האם זה בגלל שהוא דואג לדיאטה שלכם ומצפה שתסתפקו במנה קטנה של עוגה? ברור שלא. הקונדיטור האיטלקי משתמש בקינוחים הקטנטנים כדי לבנות סביבם עולם שלם: המאפין הוא הר שמטפסים עליו, הטרמיסו הוא אתר בניה והשוקולד שנוזל מתוך סופלה הוא נהר שיוצאים בו לרפטינג. ואת כל זה הוא בורא באמצעות קינוחים אמתיים וצעצועים בלבד.

"המראה של הקינוח לא פחות חשוב מהטעם שלו" מסביר השף האיטלקי שחוץ מידע בעולם הקינוחים, מגיע מצויד גם בסבלנות אינסופית. והסבלנות, אתם הרי יודעים, תמיד משתלמת. הקינוחים המושקעים והיצירתיים שסטוצ'י מכין זכו לפופולריות ולחשבון האינסטגרם שלו נוספו עוקבים רבים (ואנחנו מקווים שגם המאפיה שלו מפוצצות בלקוחות).

אז למרות שאין לנו איך לתת לכם לטעום, אתם מוזמנים להסתכל האמנות הקינוחים המטורפת הזאת:

קינוח

קינוח2

קינוח3

קינוח4

קינוח5

קינוח6

קינוח7

קינוח8

קינוח9

קינוח10

קינוח11

קינוח12

קינוח13

קינוח14

קינוח15

קינוח16

קינוח17

קינוח18

קינוח19

קינוח20

קינוח21

קינוח22

קינוח23

קינוח24

קינוח25

קינוח26

קינוח27

קינוח28

קינוח29

קינוח30

קינוח31

קינוח32

קינוח33

קינוח34

קינוח35

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...