פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית התגובה של הבחורה הטבעונית הזאת כשהיא טועמת בשר לראשונה אחרי 22 שנה

לא תמיד, אבל הרבה פעמים המעבר בין להיות אוכל כל לטבעונות או צמחונות מלווה בהמון הצהרות עם תוספת של רעש ומעט טופו בצד. אבל מה קורה כשהצמחוני או הטבעוני יוצא בשאלה וחוזר אל הצד האפל? האם גם במקרה הזה חציית הגבול תלווה ברעש, צלצולים וקולות לעיסה רמים של סטייק אנטריקוט?

אין לנו באמת תשובה חד משמעית, אבל במקרה של סטפני פוטאקיס, בת 32 משיקגו שהפסיקה לאכול בשר בכיתה ד' – המעבר בחזרה לצד הקרניבורי מלווה בסרטון שמתעד כל ביס וביס במנות בשר יוקרתיות ושפריצים של עונג שמגיעים לאחר מכן.

בשר2

פוטאקיס, שעובדת באתר "דה אוניון", סיימה את החרם בן ה-22 שנה מסיבה אחת די פשוטה: נמאס לה מהאופציות המעטות והמגוון הדל שיש לצמחוניים בכל מה שקשור לאכול. את המעבר ממחסור ב-B12 לחירות היא חגגה במסעדת בשרים יוקרתית בשיקיגו.

לאור המעמד, הוכנה עבורה ארוחה כבדה עם בשר משובח. למנה ראשונה הוגש עוף קריספי ועסיסי במיוחד, למנת ביניים היא אכלה מח עצם בתוך עצם – מנה כבדה שגם קרניבורים ותיקים לא תמיד מסוכלים לעכל. לעיקרית היא קיבלה נתחי אנטריקוט, אבל מהסוג של הביוקר.

בשר3

כמו שניחשתם, סטייק עסיסי אחרי התנזרות של 22 שנה מוציאים הרבה קריאות התפעלות וגם פוטאקיס לא חסכה בקולות הנאה ועונג. או במילים שלה: "הנתח הזה טעים, אבל זה כבר טעים בצורה מפגרת. אולי היה עדיף אם לא הייתי יודעת שדברים כאלה קיימים". בסוף הארוחה הצמחונית לשעבר אמרה שהיא מרגישה שיכורה מבשר.

הארוחה החגיגית נגמרה בחיבוק לשף ואנחנו פה תוהים אם הפעם השניה שבה היא תאכל בשר גם תעמוד בציפיות. הנה הסרטון המלא:

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...