פיקסאר פרסמה סרטון אנימציה קצר שהסתתר בתוך סרט אחר וזה הדבר הכי מקסים שתראו היום

לפני כחמישה חודשים יצא לאקרנים “מוצאים את דורי”, סרט האנימציה החדש של אולפני דיסני ופיקסאר וההמשך ל”מוצאים את נמו” ואם לא יצא לכם לראות אותו, כנראה שהצלחתם להחמיץ גם את “פייפר”, סרטון אנימציה קצר ומופלא בן פחות מ-5 דקות, גם הוא מבית פיקסאר, שהוקרן בבתי הקולנוע בין מקבץ הפרסומות לתחילת הסרט.

הסרטון הנפלא, מציג את סיפורה של פייפר, ציפור מתוקה מסוג חרטומן (באנגלית: Sandpiper) שהגיחה אל העולם לא מזמן ומנסה לעשות את צעדיה העצמאיים הראשונים במרדף אחרי מזון שירגיע את הבטן המקרקרת שלה. פייפר הקטנה חוששת מהים ולכן לא מוכנה לעזוב את חיק אמה ונאלצת להתמודד עם הפחדים שלה אחרי שמבינה שאם לא תעשה כך תישאר רעבה.

למרות שהסרט לא כולל דיאלוגים כלל, ולמרות קו העלילה שלא נשמע מסעיר במיוחד בלשון המעטה, “פייפר” הוא סרטון קסום שיגרום לכם להתרגש ולחייך חיוך רחב מפה לאוזן מול המסך, גם בזכות האנימציה הנפלאה והמתוחכמת שנוצרה בטכנולוגיה חדשה, וגם בגלל שפשוט אי אפשר שלא להתאהב בפייפר.

כאמור, אחרי תקופה ארוכה בה הוקרן הסרטון רק בבתי הקולנוע, ורק לפני “מוצאים את דורי”, פרסמה פיקסאר את הסרטון בערוץ ה-Vimeo שלה לפני מספר ימים ופתחה אותו לצפייה בחינם עבור כולם. אחרי שצבר מעל 10 מליון צפיות, החליטו מסיבה לא ברורה בפיקסאר להפוך אותו לפרטי ולחסום את הצפייה בו. לשמחתנו, אתרים אחרים בעולם כבר הספיקו לשתף אותו ולכן עדין ניתן לצפות בו ובהחלט מומלץ שתעשו זאת לפני שהוא מתפוגג ונעלם.

לייק לפטריה בפייסבוק