מלחיץ: קורא מחשבות חושף את הסוד

איך הייתם מרגישים, אילו בנאדם זר היה קורא את מחשבותיכם, ומצליח לחשוף בפניכם את הפרטים הכי אישיים שלכם, מבלי שהוא יודע מי אתם או מה עברתם בחיים? קבוצת אנשים שנבחרה באקראי עברה בדיוק את החוויה המטלטלת הזאת. לכל אחד מהמשתתפים נאמר כי הוא לוקח חלק במפגש בו יקראו את מחשבותיו לצורך צילומי סדרת טלוויזיה חדשה, אך במקום הם קיבלו אזעקת מציאות מטרידה.

המשתתפים הובלו לתוך אוהל שם פגשו את דייב, קורא המחשבות המופלא, שחשף בפניהם אינפורמציה אישית על כל אחד ואחת מהם. דייב גילה בעיות שרירים, קעקוע נחבא, סך הוצאות על אלכוהול ובגדים בחודש הקודם ואפילו פרטי כרטיס אשראי. פרטים שהדהימו את המשתתפים, נתונים שכמובן הדהימו את המשתתפים בתרגיל.

באמצע כל סשן של קריאת מחשבות פתאום נפלה מחיצה באוהל וחשפה את סודו הגדול של דייב – קבוצה של אנשים שמלקטים מהאינטרנט את כל המידע שהם יכולים להשיג על אותו אדם שדייב נמצא איתו וכמובן לוחשים לו את הפרטים באמצעות אוזנייה. הסרטון הוא חלק מקמפיין לבנקאות בטוחה באינטרנט בחסות סקטור הפדרציה הפיננסית של בלגיה.

על צג הטלויזיה שהופיע מול המשתתים נכתב: כל החיים שלכם נמצאים אונליין, והמידע עשוי לשמש כנגדכם. עמדו על המשמר! הסרטון עלה לאוויר הרשת לפני שלושה ימים וצבר בזמן הזה מעל מיליון וחצי צפיות.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק