פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ראיון מיוחד עם אלין לוי על ההטרדה המינית שחוותה במהלך נסיעה במונית

בימים האחרונים פרסמו ברחבי הרשת אודות ניסיון אונס לכאורה, ממנו ניצלה אלין לוי במהלך נסיעה במונית. אלין לוי, בוגרת הריאליטי האח הגדול ובימים אלה מגישת טלויזיה ושדרנית רדיו, מספרת לדבריה שנסעה במונית בערב יום חמישי, בתום התוכנית השבועית שלה ברדיו ירושלים, על כביש 433 מירושלים לכיוון תל אביב.  במהלך הדרך נהג המונית אשר הסיע אותה עצר את המונית בקרבת מחסום עופר, יצא והפשיל את מכנסיו כאשר הוא חושף בפניה את איבר מינו. אלין שנבהלה מהאירוע, ברחה מהמונית בהיסטריה לכיוון המחסום שם היו באותו זמן חיילים שהגנו עליה לכאורה מהנהג, שבמקביל נעצר לאחר שהחיילים הזעיקו את המשטרה, ונלקח לתחנת המשטרה במחוז שי להמשך חקירת המקרה.

 

בהמשך למקרה נערך אתמול ראיון עם אלין בתוכניתו של עודד בן עמי בערוץ 2. אלין תיארה את המקרה והיה ניכר מקולה שעדיין מאוד נסערת מהאירוע. היא הסבירה לעודד שמכיוון שהיא שומעת בכל אייטם על המקרה, שכל אחד מוסיף פרטים שלא בהכרח קשורים למציאות היא הגיעה על מהת לספר את הגרסה שלה למה שקרה.

הנהג שלא הגיע לאולפן הסכים לדבר עם תחקירנית התוכנית ונתן את גרסתו למקרה. הוא סיפר שעצר מול המחסום ויצא מן המונית על מנת למלא מים באוטו שהתחמם, בזמן שמכסה המנוע היה מורם הוא החליט להטיל את מימיו. כמו כן הוא מספר שלא הבין על מה המהומה כאשר ניגשו אליו השוטרים ואמרו לו שביצע מעשה מגונה באלין, היות ומבחינתו רק יצא החוצה על מנת להשתין.

על סמך הראיון לא ממש ניתן להבין ולהחליט האם אכן מדובר במקרה הטרדה מינית. שתי הגרסאות, של אלין ושל נהג המונית, נשמעות אמינות ועל פניו נראה שיכול להיות שהייתה כאן אי הבנה מצערת וטיפשית. אלין אגב, לא הכחישה את הפרטים אותם הזכיר הנהג בשיחה עם התחקירנית, פרטים שנשמעו הגיוניים בצורה מעוותת כלשהי והושמטו מהסיפור המקורי של אלין.

אנחנו כמובן לא מתיימרים לזלזל או להביע אי אמון בדבריה של אלין, וכמו כן מגנים את הבחירה של הנהג להשתין מול הפנים שלה בהנחה שכך קרו הדברים. אולם, באמת נראה שעניינים פשוט יצאו מכלל פרופורציה במקרה הזה. נסיון תקיפה מינית או נהג מבולבל ובעל שלפוחית רגיזה? אתם מוזמנים לצפות בראיון שנערך אתמול עם אלין ולשפוט בעצמכם.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...