מקסים: שוקולד בחינם מחבר בין בני אדם

במהלך השנתיים האחרונות נחשפנו לעשרות קמפיינים הקשורים בצורה כזאת או אחרת למכונות אוטומטיות עם גימיק כלשהו. הטרנד הזה מייצר לרוב סרטונים משעשעים עם תרגילים שיווקיים חכמים, ולרוב, הסרטונים הללו הופכים ללהיטים ויראלים.

יצרנית השוקולד הפופולארי Milka, החליטה גם היא לרכב על ההצלחה, ולייצר קמפיין גרילה כזה משלה. במילקה מודאגים מהעובדה שהטכנולוגיה של ימינו גורמת לאנשים לשקוע במכשיר הנייד שלהם ומרחיקה בין בני האדם. לכן, החליטו שם לייצר פעילות מגניבה, שהצליחה לחבר בין אנשים זרים באמצע כיכר בארגנטינה.


בכיכר הוצבה מכונה אוטומטית ממותגת של מילקה, ומולה, במרחק כמה מטרים, הוצבה בובה ענקית של הפרה הסגולה של מילקה. על מנת לזכות בשוקולדים בחינם מתוך המכונה, נדרשו העוברים והשבים לייצר שרשרת אנושית כשהם אוחזים יד ביד, תוך שהאדם הראשון נוגע בכפתור שעל המכונה, והאדם האחרון נוגע בפרה. רק כאשר נסגרה השרשרת, יכלה המכונה להיטען מספיק כדי להצליח לספק לעוברים והשבים שוקולד. בכל סיבוב, התרחקה הפרה הסגולה מהמכונה, כך שבסופו של דבר, נדרשה כמות נכבדת של אנשים אוחזים ידיים כדי להפעיל אותה.

הפעילות המתוקה של מילקה הצליחה לצבור יותר ממליון צפיות ביוטיוב, גם הודות לפסקול הנפלא שמלווה את סרטון סיכום הפעילות , וגם בזכות הרעיון המקסים.

צפו בסרטון, ואם יש לכם עוד שתי דקות פנויות, כדאי לכם להיזכר גם בקמפיין קוביית השוקולד הנעלמת שביצעה מילקה לאחרונה בצרפת, קמפיין מקסים לא פחות.

לייק לפטריה בפייסבוק