המצאת המאה: אזעקה לקופסת האוכל שלך במשרד

BGH הוא מותג מוצרי חשמל שכבר הוזכר כאן כמה פעמים בהקשר של פרסום המזגנים שלו, אבל הפעם, נציג בפניכם את המהלך המבריק שיצרו בחברה לכבוד מכשירי המיקרוגל שלהם.

הרעיון מתבסס על הבטחה פרסומית מצד אחד, שאומרת שעם המיקרו שלהם האוכל שלכם יצא כל כך טעים שכולם ירצו אותו ומצד שני מתבססת על אחת האמיתות המטרידות ביותר של הזמנים המודרניים, אחד הפשעים שאיש אינו מדבר עליהם בפומבי, פשע שכמעט כל אחד מקוראי שורות אלו סבל ממנו בצורה כזו או אחרת, או גרוע יותר – ביצע אותו בעצמו: גניבת ארוחות צהריים של אחרים מהמקררים המשרדיים.

כן, אל תעשו לי את המבט המתממם הזה, תגידו שלא מצאתם את עצמכם לפחות פעם פותחים את המקרר המשרדי ומחטטים בקופסאות הפלסטיק של אחרים, לראות אם מישהו עשה היום איזה משהו מעניין ואולי אפילו הרשתם לעצמכם איזו טעימה קטנה. אז איך מתמודדים עם הבעיה הזו בעיקר אם ההבטחה שלכם לצרכן היא שהאוכל יצא כל כך טעים שכולם ירצו טעימה ממנו?

ביחד עם משרד הפרסום דל קמפו (שגם הוא מזכיר הרבה בבלוג Cherry picking) ובשיתוף מותג מוצרי האיחסון הידוע טאפרוור השיקו בחברת BGH סדרה במהדורה מוגבלת של מוצרי איחסון מתאימים למיקרוגל עם… אזעקה! כן, כן, מהיום אם מישהו יפתח ולו לרגע את הקופסא שלכם, לראות מה הכנתם לו, הדבר האחרון שהוא יצפה לו זו מנת מבוכה שהכנתם לו, מול כל המשרד.

רוצים גם קופסא כזו? קליק לעמוד הפייסבוק של BGH או גללו למטה, מתחת לשלושת הסרטונים כדי לגלות איך. בדרך אתם מוזמנים לעצור ולצפות בסרטוני הפרסומת הנהדרים המקדמים את המהלך.

פורסם במקור בבלוג cherry picking.
עמית סטולר, סמנכ"ל הקריאייטיב במשרד הפרסום יהושע/TBWA|
קליק לבלוג של עמית
עמית סטולר
Latest posts by עמית סטולר (see all)

לייק לפטריה בפייסבוק