פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: סנטה קלאוס הוא שליח של UPS

חברת UPS המספקת שירותי משלוחים ברחבי העולם, היא אחת החברות המהימנות והפופולאריות ביותר בתחומה. בכל שנה מעבירה החברה מליוני חבילות ממקום למקום, כשבתקופת הקריסמס, הלא הוא חג המולד, כמות המשלוחים עולה משמעותית, מה שהופך את חודש דצמבר לאחד החודשים העמוסים ביותר בקרב ספקיות המשלוחים.

טירוף הקניות בארצות הברית כבר מתקרב לשיאו, ומליוני ילדים בעולם כוססים ציפורניים בציפייה והמתנה למתנות חג המולד שלהם. כידוע, ילדים רבים משוכנעים כי המתנות שלהם מגיעות מסנטה קלאוס, הקשיש התמהוני שהפך להיות הסמל הלא רשמי של קריסמס.

אולם, שליחי חברת UPS יודעים את האמת. בעולם של 2012, המשאיות שלהם כבר מזמן החליפו את המזחלת של סנטה, והם, השליחים, הם בעצם הפכו לסנטה קלאוס. קן ג’ונס, אחד מעובדי החברה, ניצל את אחת ההפסקות שלו בתקופה הלחוצה והעמוסה, והקליט את עצמו בביצוע נהדר לאחד משירי הקריסמס הידועים “walking in a winter wonderland”, תוך שהוא משנה את המילים המקוריות ויוצר להיט קריסמס מעולה, בשם “santa is a UPS man” (סנטה הוא שליח UPS).

ג’ונס, שמזכיר במעט את נשיא ארצות הברית אובמאה, מעורר המון סימפטיה ונראה מאושר מעבודתו. אין ספק,  חלוקת מתנות לילדים כחלק מהעבודה עשויה לגרום סיפוק רב. ג’ונס לא נותן לעומס לקלקל לו את מצב הרוח ומפזז להנאתו תוך שהוא מפגין גאוות יחידה ונאמנות למותג ממנו הוא מתפרנס.

הסרטון של ג’ונס הפך ויראלי ברשת ופורסם באתרים רבים בארצת הברית ובעולם. אפשר לומר בוודאות שג’ונס עשה שירות נהדר לחברת UPS ויצר עבורם סוג של פרסומת ויראלית בלי שהתכוון לכך. בחברה צריכים להודות לו, ואם הם חכמים, אפילו לנצל את הבאז הרגעי, ולהפיק קליפ קריסמס מיוחד בכיכובו של ג’ונס כדי לצ’פר אותו על הנאמנות והאהבה לעבודה שלו. כלום השקעה, ויראליות מובטחת. צפו בסרטון החביב וזכרו, מתנות לא מגיעות דרך הארובה, הן מגיעות במשאית עם שליח.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...