בשעה טובה: פייסבוק מסירה את אחד הפיצ’רים הכי מעצבנים ברשת החברתית

הגולשים ברשת החברתית פייסבוק מתחלקים לשניים: כאלה שאף פעם לא שמעו על תיקיית ההודעות “other” שמתחבאת בתיבת ההודעות שלהם, וכאלה שמכירים אותה אבל אף פעם לא נכנסים אליה. התיקייה הידועה לשמצה גרמה למליוני הודעות חשובות להיעלם מעיני הגולשים לאורך השנים, אך כעת, בשעה טובה, החליטו בפייסבוק להיפטר ממנה.

בסטטוס שפורסם אתמול בפרופיל של דיוויד מרכוס, בישר סמנכ”ל פייסבוק לגושלים, כי בקרוב תפסיק פייסבוק את פעילותו של אחד הפיצ’רים הכי מעצבנים בצ’אט של הרשת החברתית.

השינוי המיוחל במסגרתו תיעלם תיקיית ה-“Other” הארורה יקרה בימים הקרובים ובמקביל, תתעדכן אפליקציית צ’אט המסנג’ר של פייסבוק כך שתהליך ההתקשרות עם אנשים שאינם במעגל החברים שלכם יהפוך להרבה יותר פשוט ושקוף.

עד היום, הודעות שנשלחו אליכם מאנשים שאינם חברים שלכם נדחקו במרבית המקרים לתיקיית ה-“Other” שלכם באינבוקס (אשר ניתן להיכנס אליה רק בגרסת המחשב של פייסבוק) ולרוב פספסתם אותן מכיוון שלא הייתם מקבלים על כך שום עדכון/נוטיפיקיישן.

כעת הרשת החברתית משיקה פיצ’ר מסנג’ר חדש שיקרא ‘Message Requests‘ באמצעותו ניתן יהיה לצפות (או להתעלם) בקלות בהודעות שאתם מקבלים מאנשים שאינם ברשימת החברים שלכם.

כאשר תקבלו הודעה כזאת תוכלו להיכנס לאפליקציית המסנג’ר שלכם ולראות בשורה העליונה של רשימת התכתובות האחרונות שלכם “בקשות הודעה” ששלחו לכם. את ההודעות הללו תוכלו לקרוא מבלי שאותו אדם יידע האם ההודעה הגיעה אליכם ו/או האם צפיתם בה כך שתוכלו לבחור האם לענות להודעה או להתעלם ממנה, מבלי שהשולח ידע מה התרחש מאחורי הקלעים.

חשוב להדגיש שהשינוי רלוונטי אך ורק להודעות שאתם מקבלים מאנשים שאינם מוגדרים כחברים שלכם בפייסבוק. הודעות רגילות של חברים והודעות של אנשים אשר כבר החלפתם איתם התכתבויות בעבר ישלחו כרגיל ישירות לאינבוקס שלכם ללא צורך באישור בקשת ההודעה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק