פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השוטר שמע נביחות בצד הכביש וגילה 3 כלבי פיטבול כלואים בתוך פתח ביוב

מאט ראש, שוטר במשטרת העיר קוקואה שבפלורידה, היה במהלך סיור שגרתי בניידת שלו באחד הכבישים הראשיים בעיר כששמע קולות נביחה חזקים המגיעים מצדו של הכביש. תחילה, התקשה ראש להבין מנין מגיעות הנביחות, אך בכל זאת, החליט לעצור את הניידת וכשיצא ממנה, הבחין בשלושה כלבי פיטבול אומללים תקועים בתוך פתח ביוב בצד הכביש ומייבבים בניסיון להשיג עזרה.

ראש מיהר לקרוא לשירות בעלי החיים העירוני וכשאלה הגיעו למקום הם הבינו שהדרך היחידה לחלץ את הכלבים היא לפתוח את סורגי הפלדה הכבדים שמכסים את פתח הביוב והזעיקו למקום גם את שירותי הכיבוי וההצלה.

הסרטון המרגש הבא, שצבר מיליוני צפיות בפייסבוק בשעות האחרונות, מתעד את מאמצי החילוץ ואת שיתוף הפעולה המרשים בין אנשי השירות הווטרינרי למכבי האש, כאשר החשש העיקרי היה שהפיטבולים המפוחדים ינסו לנשוך את הכבאים בזמן שהם מרימים את מכסה הפלדה כדי לשחרר אותם. למרבה השמחה, כפי שתוכלו לראות, הסיפור הסתיים עם הפי אנד, ושלושת הכלבים המתוקים חולצו מפתח הביוב הצר, כשהם מאושרים ואסירי תודה למחלצים שלהם.

Watch: 3 pit bulls rescued from sewer drainA Cocoa police officer found three pit bulls huddled in a sewer drain on the side of the highway. Animal Services is caring for the dogs and trying to find the owners. Read the full story here: http://at.wftv.com/1GGDkgx
Watch the heartwarming rescue:

Posted by WFTV Channel 9 on Tuesday, October 27, 2015

 

"המחשבה הראשונה שלי הייתה 'איך לעזאזל הם הגיעו לשם', ויותר מכך, איך הצלחתי בכלל לשמוע אותם?" סיפר השוטר הגיבור. "אני חושב שהם הצליחו לחדור למערכת הביוב דרך פתח שמיועד לבני אדם בצדו השני של הרחוב. הם כנראה הצליחו להשתחל דרכו אבל לא הצליחו לפלס את דרכם בחזרה החוצה. למרבה המזל, הם נראים במצב טוב".

לא ברור כמה זמן שהו הכלבים בפתח הביוב או אם הם שייכים למישהו, והאם חלילה בוצעה כאן התעללות מכוונת. בכל אופן, הכלבים הועברו לבית מחסה לחיות בעיר, שם הם מקבלים טיפול רפואי ופינוקים, בתקווה שבקרוב ימצאו הבעלים שלהם.

>> 21 סיבות לגיטימיות שישכנעו אתכם לא לאמץ פיטבול לעולם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...