פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

געגועים לחורף: מירי מסיקה והקיץ של ML

מכירים את הקטע הזה שבחורה ממוצעת פורצת מתוך הדירה שלה היישר אל הרחוב הצבעוני תוך שהיא מפזזת שיר מוכר בעיבוד מקורי, ונתקלת בגבר חלומותיה שבמקרה אוחז פרחים וכמובן מעניק לה אותם, סתם ככה כאילו לא הייתה להם כתובת מען אחרת? נהדר.  הפרסומת החדשה של ML (או בשמה העממי “מתאים לי”), מכילה כל מה שרע בפרסום.

מירי מסיקה היא זמרת בזכות, ויש לה קול נהדר,  אבל, ואני מקווה שמעריציה יסלחו לי, היא אחת הדמויות היותר מעצבנות על המסך בכל הנוגע למה שלא קשור למוסיקה. מסיבה לא ברורה, מסיקה משמשת כפרזנטורית של ML, מילא. הפרסומת החדשה של ML מציגהאת מסיקה, יחד עם עמוס תמם, בסיפור אהבה לא מעניין של קיץ. העיבוד המחודש לשיר “טיפה טיפה” נוראי, תמם מרגיש כמו קריין במסיבת סיום, והסיטואציה עצמה, חרושה יותר מעוד נאום שקרי של נתניהו, או מלהיט של אדל. אפילו טיפה אחת של מקוריות לא נראית על הסט, ובאופן כללי, ובטח ביחס לפרסומות של מותגי אופנה אחרים, הפרסומת הזאת נראית כמו הפקה של ערוץ מקומי.

גם בנוף של פרסומות ממוצעות הפרסומת של ML מתבלטת לרעה, ולא ברור לי איך היא אמורה להשפיע על קהל היעד לגשת לחנות ML הקרובה, ולבקש את “מה שמסיקה לבשה”. הקיץ החדש של ML, אולי אדמדם, מלא פרחים, ובאוירת מיוסיקל, אבל הוא בעיקר גורם לי להתגעגע לחורף.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...