פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרויקט הצלקת: סרטן השד בגרסת המציאות

בכל שנה אנו חוזים בקמפיינים שונים ומשונים לעידוד המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד בקרב נשים. המפרסמים מנסים בדרכים יצירתיות, לגרום לנו להבין את ההשלכות של סרטן מהסוג הזה, ואת חשיבות הגילוי המוקדם, כאשר הסרט הורוד, הפך לסמל למאבק הזה. פרויקט חדש בשם "פרויקט הצלקת – סרטן השד הוא לא סרט ורוד", הוא פרויקט בעל מטרה דומה, אך עם גישה שונה לחלוטין.

יוזמי המקפיין חשו ככל הנראה כי דרכי הפעולה השגרתיות לא משיגות את המטרה וכי הן לא מספיק חריפות ולא מעמידות מראת מציאות אמיתית מול עיני הקהל. במסגרת "פרוייקט הצלקת" הצטלמו נשים רבות בגילאים 18-40 אשר שרדו את המחלה הנוראה, כשהן חשופות חזה, לעיני מצלמתו של צלם האופנה דיוויד ג'אי. התמונות הן מעין מחווה לגילוי האומץ, ההישרדות ורוח הלחימה של אותן נשים שהצליחו להמשיך הלאה ולהיחלץ מהמחלה.

התמונות קשות לצפיה בהתחלה, חלקן ייצור בכם זעזוע רב, אך זו כמובן מטרת הקמפיין. לאחר צפייה במספר תמונות אני יכול להבטיח לכם שבפעם הבאה שתשמעו את צמד המילים "סרטן השד" התמונה שתעלה בראשכם תהיה שונה לגמרי. מטרת הקמפיין היא כמובן עידוד המודעות לגילוי מוקדם וגיוס תרומות למחקרים בנושא, יחד עם יצירת זעזוע אמיתי בקרב אלו שיחשפו לקמפיין, אך יותר מכך, מטרת הפרויקט הייתה לגרום לאותן נשים אמיצות שהצטלמו עבורו, להרגיש לכמה רגעים נוח עם הגוף שלהן, ולהתמודד עם הצלקות דרך חויה חדשה ואמנותית. מדובר בפשטות במכת מציאות מוחצת לתוך הפרצוף של הצופה.

באתר הפרויקט תוכלו לצפות בכל התמונות ולקבל מידע על הפרויקט ועל הסיקור שלו בעיתונות. כאמור, הביקור באתר הזה הוא לא קל, ואסור למי שטרם מלאו לו 18. התמונות המפורסמות כאן הן כמובן תהמונות ה"ידידותיות יותר", ואם שרדתם אותן, אתם מוזמנים לצפות בתמונות ההארד קור האמיתיות.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...