בחורות חופנות גברים בקמפיין גיוס תרומות הזוי במיוחד

לפני כשבועיים פרסמנו כאן סרטון פרובוקטיבי במיוחד שהצליח לעורר באז וסערה ברשת, סרטון המציג שלושה בחורים צעירים שיוצאים לרחוב במטרה לחפון את החזה של כמה שיותר בחורות, כשעל כל בחורה שמסכימה להטרדה המינית הזאת, תורמים השלושה 20 דולר לעמותה לחקר הסרטן, לרגל חודש אוקטובר, חודש המודעות לסרטן השד.

כמובן, התגובות של הגולשים לסרטון ההוא היו מגוונות כשחלק קטן מהגולשים חשב שמדובר בסרטון משעשע, אולם רוב הגולשים הסכימו כי מדובר באקט בוטה ומיותר ששם ללעג מטרה חשובה כמו המלחמה בסרטן השד.

מותג ההגיינה הצרפתי Handy המשווק ג’ל לחיטוי הידיים, פרסם לפני מספר ימים סרטון יוטיוב חדש שהוא מעין קונטרה לסרטון המדובר ההוא, כשהפעם המטרה היא איסוף כספים עבור חקר סרטן הטסטיקלז הגברי. אל הרחוב נשלחו מספר בחורות נאות, וביקשו לחפון כמה שיותר גברים, כשכל חפינה שכזו מוסיפה לקופת התרומה עשרה יורו. במידה והגבר השיב לבחורה כגמולה וחפן בתגובה את החזה שלה, התווספו לקופה עוד 10 יורו.


גם הסרטון הזה מעורר דיון רציני בשאלה האם המטרה מקדשת את האמצעים, ועושה רושם שבדיוק כמו בסרטון הקודם, התשובה היא ללא ספק שלילית. הקמפיין דיי מביך, ולא תורם דבר למלחמה בסרטן האשכים, כשאפילו הסכום הנצבר – 520 יורו – הוא לא בדיוק תרומה שתשנה את פני האנושות.

הסרטון הראשון היה לפחות סרטון פרטי של כמה חבר’ה צעירים שביקשו להשתולל מעט ולתרום את התרומה ה’יצירתית’ שלהם. הפעם, כשמדובר במותג רשמי שמפרסם את הסרטון, זה מצטלם ונראה גרוע הרבה יותר, ולא ממש מוסיף כבוד למותג ההגיינה. מה דעתכם?

לייק לפטריה בפייסבוק