פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

מעורר מחלוקת: שלושה בחורים מגייסים כסף לחקר סרטן השד בדרך פרובוקטיבת במיוחד

בכל שנה בחודש אוקטובר, מתקיים במדינות רבות בעולם חודש המודעות לסרטן השד. חודש המודעות מאופיין לרוב בשלל קמפיינים יצירתיים שונים ומשונים שמטרתן היא אחת: העלאת המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד בקרב נשים.

בניגוד לשנים קודמות, עושה רושם כי השנה הפעילות סביב הנושא רגועה באופן יחסי, אבל הסרטון הבא, שצבר כבר למעלה ממליון וחצי צפיות בתוך יומיים בלבד, ככל הנראה, ככל הנראה יהפוך שוב את המודעות לסרטן השד לשיחת היום, אולם לא בטוח כלל שמהסיבות הנכונות.

“אתם אוהבים שדיים? אנחנו אוהבים מאוד”, בטקסט הבעייתי הזה נפתח הסרטון הפרובוקטיבי הזה, שמוקדש לחודש המודעות לסרטן השד. הסרטון מציג שלושה בחורים הפונים אל המצלמה ומסבירים כי יתרמו 20 דולר לאגודה לחקר סרטן השד, עבור  כל בחורה שתסכים שיבצעו בה “מוטורבואוטינג”. הסבר קצר לאלה מכם שאינו בקיא בז’רגון: מוטורבואוטינג הוא כינוי לפעולה בה בחור דוף את ראשו בין שדיה של הבחורה ומנענע אותו ביחד עם הוצאת אויר תוך רעידות השפתיים (תרגום מתוך ההגדרה המופיעה בסרטון).


מצד אחד, מדובר במטרה ובתרומה מבורכת, ולמרבה ההפתעה, כפי שתראו בסרטון, עשרות בנות נענו לבקשה המוזרה והמינית. אולם מצד שני, אין ספק שיש מי שיטענו בצדק כי סרטון גורם לחיפצון של נשים, וגרוע מכך, מהווה הטרדה מינית בוטה, גם אם הפעולה נעשתה בהסכמה.

על פי הסרטון, הצליחה השלישייה לאסוף מעל אלפיים דולר לתרומה, ובסוף הסרטון הם מבטיחים כי על כל מאה אלף צפיות בסרטון, יתרמו 100 דולר נוספים. אגב, הם טורחים לציין גם כי אין פרסומות בסרטון שלהם וכי הם לא מרוויחים מיוטיוב אפילו שקל. מה דעתכם?

סרטן השד 12 סרטן השד 4

אגב, שלושת החברים האלו עומדים מאחורי ערוץ היוטיוב המצליח Simple Pickup, וטוענים שהצליחו להפוך את אמנות הפיתוי למדע. הסרטונים שמעלים החברים מציגים אותם כשהם מתחילים עם בנות בשלל דרכים משעשעות יותר ופחות, והם זוכים למליוני צפיות ברשת.

באמצעות: החיידק – כל מה שמדבק ברשת

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...